Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.09.2017 09:26
Left Alive. Shooter z uniwersum Front Mission otrzymał pełen zwiastun rozgrywki!
1128V

Left Alive. Shooter z uniwersum Front Mission otrzymał pełen zwiastun rozgrywki!

Square Enix ma w swoim portfolio mnóstwo serii, które od dłuższego czasu leżą  w zapomnieniu, lecz firma postanawia do nich powrócić, aby uszczęśliwić swoich fanów.

Ci, którzy pamiętają czasy świetności cyklu Front Mission z drobną łezką radości w oku mogą podchodzić do tego, że Square przypomniało sobie w końcu o futurystycznym uniwersum z mechami w roli głównej,

Left Alive. Najważniejsze informacje

To zaś, czy ten powrót będziemy mogli uznać za udany pokażą najbliższe miesiące, kiedy to Japończycy będą chwalić się przed światem tym, co przygotowuje zatrudniony zespół najlepszych specjalistów z japońskiej branży.

Wczoraj pisałem o podstawowych informacjach dotyczących Left Alive, które znajdziecie w linku powyżej, dziś zaś mamy okazję przyjrzeć się pełnej wersji przygotowanego zwiastuna.

Niestety ten znów nie pokazuje zbyt wiele. Mamy do czynienia z kilkoma wierszami opisującymi nadchodzącą fabułę, w której "ludzkość niczego się nie nauczyła" oraz mamy okolice roku 2127. Jeśli zaś chodzi o rozgrywkę to zaprezentowane kilka ujęć trochę mnie martwi, bo wszyscy popadliśmy w zachwyt nad nazwiskami artystów, zapominając, że sama rozgrywka jest równie ważna... a tu może okazać się zwykłym, niczym nie wyróżniającym się pif-paf do dużych robotów.

Tytuł zadebiutuje już w 2018 roku na PS4 i Steam.

LEFT ALIVE - TGS 2017 Announcement Trailer

Tagi: front mission Left Alive Square Enix tokyo game show 2017

Nie przegap