Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2017 17:28
Rainbow Six: Siege może zepsuć PlayStation 4! Nie pobierajcie nowej aktualizacji
7656V

Rainbow Six: Siege może zepsuć PlayStation 4! Nie pobierajcie nowej aktualizacji

Aktywni gracze Rainbow Six: Siege nie powinni pobierać najnowszej aktualizacji. Ubisoft nie dopracował plików, które tym razem nie niszczą naszej rozgrywki, ale mogą zepsuć PlayStation 4. Sytuację bada Sony.

Ubisoft wciąż dopracowuje i rozwija Rainbow Six Siege, ale najnowsza aktualizacja powoduje wiele szkód. Gracze z całego świata informują o problemach z działaniem PlayStation 4 po pobraniu i zainstalowaniu łatki.

Rainbow Six: Siege może być rozwijany przez kolejne 8 lat. Ubisoft celuje w 100 operatorów

Fani Rainbow Six Siege alarmują o błędzie, który może dosłownie zepsuć PlayStation 4 – niektóre konsole po prostu nie działają po wgraniu plików. Podobno łatka psuje system oraz dysk twardy i w konsekwencji gracze nie mogą kontynuować rozgrywki. 

Zdaniem niektórych posiadaczy PS4 wyrządzone szkody są nieodwracalne! Sprawą zajęli się specjaliści z Ubisoftu oraz Sony, jednak na jakiekolwiek pozytywne informacje musimy jeszcze zaczekać.

Jeśli pobraliście aktualizację (ale nie włączyliście gry), to od razu usuńcie pliki. Pamiętajcie, że PlayStation 4 może ściągnąć i automatycznie zainstalować łatkę w trybie czuwania.

Zaznaczam, że wciąż nie otrzymaliśmy ostatecznych informacji na ten temat od wydawcy gry oraz producenta konsoli. Obie firmy pracują nad rozwiązaniem problemu i w taki sposób, by gracze mogli odzyskać dostęp do swoich urządzeń bez jakichkolwiek konsekwencji.

Co ciekawe, pojawiły się sygnały, według których błąd jest konsekwencją ostatniej aktualizacji PlayStation 4, ale niektórzy gracze nie ściągali opcjonalnej łatki, a nie mogą teraz korzystać z konsoli Sony.

Japońska korporacja przedstawiła „pięć kroków”, które mogą pomóc niektórym graczom.

[Aktualizacja #1]

  • Według najnowszych informacji, aktualizacja Ubisoftu „zakłóciła funkcjonowanie firmware PlayStation 4” i to Sony powinno przetestować i zweryfikować pliki – właśnie z tego powodu często łatki debiutują w opóźnieniem.

Źródło: https://www.forbes.com/

Tagi: aktualizacja playstation 4 sony Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Nie przegap