Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 20:30
The Wizards z dużą aktualizacją. Polacy ulepszają „Czarodzieja w VR”
515V

The Wizards z dużą aktualizacją. Polacy ulepszają „Czarodzieja w VR”

Carbon Studio ma bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości. The Wizards otrzymało znaczącą aktualizację, która pozwoli graczom na atrakcyjniejszą eksplorację świata gry. Nowość została zaprezentowana na zwiastunie.  

The Wizards jest aktualnie dostępna na Steam oraz Oculus Store w trybie Wczesnego Dostępu od 28 lipca. Autorzy jednak stale zbierają informacje zwrotne od graczy i dzięki sugestiom powstała nowa aktualizacja.

Zwiastun The Wizards

Przygotowane pliki wprowadzają do gry swobodną eksplorację – wcześniej czarodzieje mogli wyłącznie przemieszczać się przez rozstawione w mapach punkty teleportacji. Teraz zainteresowani wybiorą odpowiedni dla siebie ruch.

Studio otrzymało sporo informacji zwrotnych, według których „sztywny ruch” nie pasuje do koncepcji, więc zdecydowano się znacznie ulepszyć produkcję. W tym wypadku autorzy musieli również przygotować nowe obszary oraz uzupełnić istniejące – z tego powodu Carbon Studio przebudowało większość poziomów, dodając np. ukryte ścieżki, cenne przedmioty do zebrania, oraz nowe potyczki z przeciwnikami.

Tak o zmianach wypowiedział się Paweł Gajda, Manager w Carbon Studio:

“Nie doceniliśmy, jak wielu graczy VR-owych oczekuje od gier VR trybu swobodnego poruszania. Okazuje się, że coraz więcej użytkowników uodparnia się na chorobę symulatorową w VR, przez co swobodne poruszanie znane z gier FPS staje się dla nich najwygodniejszym i najbardziej imersyjnym sposobem eksploracji. Nasi gracze oczekiwali od nas swobodnego poruszania i mieli rację - dzięki tej funkcji, The Wizards dostarcza intensywniejszych odczuć podczas eksploracji i daje więcej frajdy.”

W związku z aktualizacją, cena gry została tymczasowo obniżona o 15%, do 16.99 euro. Poniżej zobaczycie dwa zwiastuny: prezentujący eksplorację oraz premierowy.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Carbon Studio PC The Wizards

Nie przegap