Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2017 16:35
Bohater Max: The Curse of Brotherhood
575V

Max: The Curse of Brotherhood na PlayStation 4. Zwiastun prezentuje opowieść

Jeszcze w tym roku posiadacze PlayStation 4 zapoznają się z Max: The Curse of Brotherhood. Gra aktualnie trafiła na Xboksa One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. 

Max: The Curse of Brotherhood zadebiutował na Xboksach One w 2013 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 72% i w swoim czasie dziennikarze pozytywnie wypowiadali się o atmosferze produkcji, przygotowanych zagadkach, czy też projektach poziomów.

Recenzja gry: Max: The Curse of Brotherhood

Bardzo długo musieliśmy czekać na przygotowanie edycji na konsolę Sony. Wiele na to wskazuje, że ekskluzywność zagwarantowana przez Microsoft była wyłącznie czasowa, więc autorzy mogli stworzyć edycję na sprzęt Japończyków.

W tytule gracze wcielają się w tytułowego Maxa, który musi uratować swojego brata. Nie jest to łatwa sprawa, bo brachol trafił do innego wymiaru pełnego niebezpieczeństw. Jest to platformówka 2,5D stworzona przez studio Press Play – zespół stworzył również Kalimbę.

Aktualnie nie poznaliśmy konkretów dotyczących wydania na PlayStation 4, ale nie powinniśmy oczekiwać wielkiej rewolucji w oprawie. Studio zapewne wrzuci na nową platformę wersję z usuniętymi błędami.  

Materiał: Max: The Curse of Brotherhood zwiastun wersji na PlayStation 4

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: max: the curse of brotherhood playstation 4 press play

Nie przegap