Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2017 11:29
NBA 2K18 działa na Switch tylko w 30 fps. Autorzy wycisnęli z konsoli "ostatnie soki"
1464V

NBA 2K18 działa na Switch tylko w 30 fps. Autorzy wycisnęli z konsoli "ostatnie soki"

NBA 2K18 zachowuje wszystkie tryby i funkcje w wersji na Nintendo Switch, które występują na PS4 oraz XOne. Niestety w jednym aspekcie tytuł odstaje od tych edycji.

2K Sports zapewnia, że deweloperzy bardzo poważnie podeszli do przeniesienia NBA 2K18 na Nintendo Switch. Gra na konsoli Nintendo posiada dokładnie ten sam zestaw trybów i atrakcji, łącznie z rozbudowanym modułem Kariery, w którym można swobodnie zwiedzać lokację The Neighborhood.

NBA 2K18 review

Jeśli chodzi o grafikę i mechanizmy SI, to studio zdecydowało się na użycie tego samego silnika, co na PS4 oraz XOne. Niestety pogorszona została na Switch animacja. NBA 2K18 działa na Switch tylko w 30 fps, a nie w 60 fps jak na konkurencyjnych platformach. Deweloperzy twierdzą, że wycisnęli ze Switch "ostatnie soki", doprowadzając sprzęt do "absolutnych granic".

Premiera NBA 2K18 odbyła się dzisiaj. Póki co posiadacze Switch mogą kupić jednak tylko cyfrową wersję gry. Pudełkowe wydanie ma trafić na rynek w późniejszym terminie. Poniżej możecie sprawdzić trochę gameplayu z NBA 2K18 na Switch.

Tagi:

Nie przegap