Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2017 13:31
Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz Grudziński, Architekt Świata
464V

Dwóch i Ten Trzeci – Tomasz Grudziński, Architekt Świata

Od kilku tygodni możecie zobaczyć na naszym portalu logo programu DWÓCH i ten trzeci, w którym Adrian Palma i Oskar Śniegowski rozmawiają z różnymi osobami. Jest to dobry moment na przybliżenie Wam projektu i jednocześnie zaproszenie czytelników PPE do najnowszego odcinka. Oddaje głos zainteresowanym.

Artifex Mundi to studio może i mniej obecne w świadomości szerokiej publiki, ale mające na swoim koncie więcej sukcesów niż moglibyście się spodziewać. Rozmawiamy z CEO studia, Tomaszem Grudzińskim

Artifex Mundi to jeden z czołowych przykładów na potęgę polskiej branży gier. Jedno z niewielu studiów, które przeszło całą drogę od garażowych produkcji aż po wejście na giełdę. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z jednym z ojców tego sukcesu i obecnym CEO firmy, Tomaszem Grudzińskiem.

Dlaczego po łacinie? Dlaczego gry hidden object puzzle adventure (potocznie zwane HOPAmi)? Dlaczego wejście na giełdzie? O wszystko to i wiele więcej, zapytaliśmy Tomka w trakcie naszej rozmowy. Podcastu możecie posłuchać na YouTubie lub pobrać go bezpośrednio na swój komputer/telefon udając się tutaj (hiperlink do bit.ly/DiTT_42 )

Jesteśmy również na iTunes! Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

A tak poza tym, witamy wszystkich użytkowników PPE.pl ;)

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

 

Tagi: artifex mundi dwóch i ten trzeci tomasz grudziński

Nie przegap