Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2017 09:11
Divinity: Original Sin 2. Wciel się w Mistrza Gry. Zwiastun premierowy prezentuje gameplay dla 4 graczy
631V

Divinity: Original Sin 2. Wciel się w Mistrza Gry. Zwiastun premierowy prezentuje gameplay dla 4 graczy

Divnity: Original Sin II ląduje dziś na rynku. Oczywiście studio Larian przygotowało z tej okazji stosowny zwiastun. Tym razem deweloperzy przedstawiają najważniejsze atrakcje w swoim RPG-u.

"Masz tu oszałamiającą ilość rzeczy do zrobienia: wykonuj epicki ekwipunek, zaprzyjaźnij się ze zwierzakami, lataj na skrzydłach, gadaj z duchami, zedrzyj powłokę z martwych ciał, by stworzyć nową istotę, kłam w dialogach i oczywiście - gdy sytuacja zrobi się nieciekawa - walcz!" - w takich słowach deweloperzy zachwalają Divinity: Original Sin 2 w najnowszym zwiastunie.

Kluczowe postacie z Divinity: Original Sin 2

Chyba najciekawszą funkcją gry jest możliwość tworzenia w "Games Master Mode"... własnych kampanii, wcielając się w Mistrza Gry, jak w tradycyjnym papierowym RPG-u. Ten motyw eksponowany jest w drugiej minucie poniższej zajawki. Bawić się można wspólnie z 3 innymi graczami.

Niestety posiadacze konsol muszą trochę zaczekać na premierę rzeczonego role-playa. Divinity: Original Sin 2 trafił dzisiaj na PC, ale na konsolach wydanie odbędzie się później. Możliwe nawet, że będziemy musieli zaczekać aż do drugiej połowy 2018 r.

Niestety na pierwsze oceny Divinity: Original Sin 2 musimy jeszcze poczekać. Werdykty, które się już pojawiły dotyczyły tylko wersji Early Access. Pomimo tego faktu recenzenci już stwierdzili, że Original Sin 2 jest znacznie lepszy od części pierwszej. Brzmi wspaniale.

Tagi:

Nie przegap