Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 18:58
Tajemnicza postać z Assassin’s Creed: Origins
978V

Assassin’s Creed: Origins z tajemniczą zajawką. Poznaliśmy przeciwników głównego bohatera

Francuska korporacja uwielbia publikować tajemnicze materiały zwiastujące nadciągające przyjemności. Tym razem nie jest inaczej, ale najnowszy teaser warto zobaczyć. Ubisoft pokazuje „maski konspiracji”, o których pewnie jeszcze wielokrotnie usłyszymy.

Aktualnie nie znamy tak naprawdę szczegółów fabuły z Assassin’s Creed: Origins, ale bardzo możliwe, że już jutro otrzymamy bardzo konkretne informacje dotyczące historii. Twórcy zapowiedzieli publikację zwiastuna, który nie będzie zwykłym materiałem.

Assassin’s Creed: Origins bezwzględnie najpiękniejsze na Xbox One X - Ubisoft chwali nową platformę Microsoftu

Francuzi w końcu zaczęli wykorzystywać atuty Egiptu. Maski Konspiracji prawdopodobnie skrywają głównych antagonistów Assassin’s Creed: Origins i ich prezentacja wygląda naprawdę okazale – pamiętajcie tylko o włączeniu dźwięku.

„Niebezpieczeństwo ma wiele twarzy” jest dość wymowną zapowiedzią. Na potężniejsze mięsko musimy zaczekać do jutra, ale Ubisoft kolejny raz pokazał, że potrafi stworzyć intrygujący teaser – zazwyczaj nie lubię podobnych „zwiastunów zwiastunów”, ale dzisiaj… Czekam na więcej.

W sumie najwyższy czas na bliższą prezentację bohatera, akcji, wydarzeń, czy postaci towarzyszących – akurat w Egipcie twórcy mogą popisać się dodatkową fantazją i ubarwić kilka znanych nazwisk.

Materiał: Assassin's Creed Origins: maski konspiracji

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin’s Creed: Origins teaser Ubisoft zwiastun

Nie przegap