Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 15:05
Injustice 2 w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store
1233V

Injustice 2 w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Gra w lepszych cenach w dwóch wersjach

Najnowszy tytuł NetherRealm Studios zebrał sporo pochwał w recenzjach, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z rywalizacją  Batmana z Supermanem, to możecie zainteresować się najnowszą Ofertą Tygodnia. Gra została przeceniona w dwóch wersjach.

Oferta Tygodnia nie zawsze prezentuje oczekiwany poziom, jednak trzeba pamiętać, że w propozycjach często znajdziecie nowe tytuły. Injustice 2 zadebiutowało w maju 2017 roku i jest aktualnie dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksach One.

Final Fantasy XV, GTA V i więcej przecenionych gier w promocji na PlayStation Store

Injustice 2 zgarnęło oceny na poziomie 88% i produkcja jest chwalona za między innymi przyjemną (choć odrobinę za krótką historię), efektowne pojedynki, ciekawe tryby, czy też całkiem pokaźny zestaw postaci.

Sony zdecydowało się przecenić grę, którą możecie kupić w dwóch wersjach:

  • Injustice™ 2 – Edycja Standardowa - 145 zł
  • Injustice™ 2 – Edycja Ultimate - 209 zł

Droższe wydanie zawiera dziewięciu nowych wojowników, dwa ekskluzywne shadery oraz trzy ekskluzywne skórki dla określonej postaci, które dodają nowe dialogi oraz oczywiście wygląd. Standardowo fighterzy wciąż dołączają do zestawu, więc kupując Ultimate Edition będziecie musieli zaczekać na zestaw z trzeciej paczki – aktualnie studio udostępniło 2 DLC.

Źródło: Twitter.com

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios oferta tygodnia promocja Warner Bros.

Nie przegap