Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2017 19:01
Apple Live Event. iPhone X, iPhone 8, Apple TV, iOS 11 i więcej - oglądajcie konferencję Apple
1961V

Apple Special Event. iPhone X, iPhone 8, Apple TV, iOS 11 i więcej - oglądajcie konferencję Apple

To już dzisiaj odbędzie się wielkie święto wszystkich sympatyków firmy Apple. Korporacja zaprasza klientów na wydarzenie, podczas którego zobaczymy prezentację przynajmniej sześciu nowych urządzeń. Standardowo nasza ekipa będzie przyglądać się show i zachęcamy czytelników PPE do wspólnej zabawy.

Na godzinę 19:00 zaplanowano wielkie wydarzenie Apple. Podczas Apple Special Event otrzymamy informacje dotyczące nadciągających urządzeń amerykańskiej korporacji, jednak jak zawsze Internet zalała fala plotek oraz przecieków.

Apple WWDC. Nowe iMaci, potężny iMac Pro, kolejne iPady, Monument Valley 2, iOS 11, HomePod i więcej

Czego możemy spodziewać się po show? W sumie będę bardzo zdziwiony, jeśli Apple czymkolwiek tak naprawdę zaskoczy. Już kilka godzin temu w Sieci pojawiła się pełna lista produktów.

Apple przygotowało:

  • iPhone 8
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone X Edition
  • Apple Watch Series 3
  • iPod Touch (7 generacja)
  • Apple TV (2017)

Informacje pojawiły się na witrynie serwisu Discover, ale to raczej tylko i wyłącznie potwierdzenie wcześniejszych plotek. Szczególnie ciekawie zapowiadają się na pewno nowe smartfony, wśród których ma pojawić się prawdziwa „rewolucja”.

Taki przydomek zebrał jeszcze przed prezentacją iPhone X Edition, czyli specjalna wersja, która zaoferuje bryłę pozbawioną niepotrzebnych boków ekran OLED (rozdzielczość 2436 na 1125 pikseli, 18,5:9, 5,8") – ekran pojawi się na całym urządzeniu… Podobnie jak w ostatnich telefonach Samsunga/LG). Apple zrezygnowało w tym modelu z Touch ID, które ma zastąpić Face ID, a wewnątrz maszyny pojawi się najnowszy procesor A11 z sześcioma rdzeniami i 3GB pamięci RAM.

Gdy jednak zapragniecie bardziej standardowego sprzętu, to możecie pomyśleć o iPhone 8 i iPhone 8 Plus, czyli odpicowanych "Siódemkach", które zaoferują standardowy Touch ID (brak w "X") oraz ekrany o przekątnych 4,7" i 5,5".

Wydarzenie można śledzić na stronie Apple.

Tagi: Apple apple live event imac ipad iPhone