Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.09.2017 11:53
NES Classic wróci do sklepów! SNES Classic z nowymi dostawami również w 2018 roku
1558V

NES Classic wróci do sklepów! SNES Classic z nowymi dostawami również w 2018 roku

Nie bójmy się tego powiedzieć: Nintendo zawaliło sprawę z NES Classic. Firma nie zapewniła wystarczającej liczby konsol na rynku, przez co praktycznie już w dniu premiery sprzęt stał się produktem nieosiągalnym.

Inaczej ma być na szczęście w przypadku SNES Classic. Zamiast dzielić się frazesami Nintendo przeszło do przedstawiania konkretów. W komunikacie prasowym firma obiecała, że na rynek tylko w dniu premiery trafi więcej egzemplarzy SNES Classic, niż wyniosła całkowita produkcja NES Classic.

10 najlepszych gier z NES

To nie wszystkie dobre wieści. Nintendo będzie zlecać produkcję SNES Classic również w 2018 roku, a nie tylko do końca 2017 roku, jak zapowiadano wcześniej. Oznacza to, że również w 2018 roku do sklepów trafiać będą świeże dostawy sprzętu.

Co z NES Classic? Tutaj też wspaniałe informacje. Nintendo obwieściło, że wznowi w 2018 roku produkcję tej bardzo pożądanej konsoli, dzięki czemu na rynek trafi w okolicach czerwca 2018 roku świeża, pokaźna dostawa towaru. Gracze, którzy od dawna narzekają, że nigdzie nie dało się znaleźć NES Classic będą mogli wreszcie wzbogacić swoją kolekcję konsol.

Tagi: nes classic Nintendo retro snes classic towar

Nie przegap