Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 20:43
FIFA z komentarzem Tomasza Hajto
2509V

FIFA z komentarzem Tomasza Hajto. Mistrz prezentuje najwyższy poziom

Od ostatnich spotkań reprezentacji nie milkną pozytywne komentarze dotyczące anegdot wystrzeliwanych niczym z karabinu przez Tomasza Hajto. Były piłkarz Schalke 04 nie trafi do najnowszej produkcji EA Sports, ale jeden z fanów postanowił skonfrontować jego pracę z grą Elektroników i efekt prezentuje się zdumiewająco… Zabawnie.

Tomasz Hajto podczas swoje piłkarskiej kariery reprezentował między innymi Hutnik Kraków, Górnik Zabrze, MSV Duisburg, Schalke 04, 1. FC Nürnberg, a karierę kończył w LUKS Gomunice. W międzyczasie 62-krotnie założył koszulkę reprezentacji Polski i następnie spróbował swoich sił jako trener. Ta ostatnia sztuka nie za bardzo mu się udała, więc zdecydował się podążyć drogą eksperta, komentatora oraz reportera Polsatu.

Recenzja FIFA 18

Od ostatnich spotkań reprezentacji powstały takie strony jak „Tomasz Hajto Memy”, w którym widzowie wypisują najróżniejsze „smaczki” wypowiedziane przez komentatora, a nawet znajdują ciekawostki z jego życia.

To właśnie „truskawki na torcie” zdecydował się wykorzystać jeden z fanów Fify i skonfrontował komentarz Hajto z produkcją Elektroników. Standardowo pojawiają się tutaj mocne killery z ostatnich lat pracy komentatora.

Oczywiście, Hajto nie będzie pracował przy FIFA 18, ale może za kilka lat? Kiedyś Szpakowski będzie musiał odłożyć mikrofon… I możemy mieć pewność, że Hajto będzie mógł godnie zastąpić Szpaka.  

Tagi: fifa fifa 17 fifa 18 humor tomasz hajto

Nie przegap