Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 15:29
Nintendo Classic Mini: SNES bez problemów z dostępnością. „Nie powinniście płacić więcej niż 79,99$”
2364V

Nintendo Classic Mini: SNES bez problemów z dostępnością. „Nie powinniście płacić więcej niż 79,99$”

Nintendo dostrzega wielkie zainteresowanie Nintendo Classic Mini: SNES. Firma zamierza dostarczyć na rynek mnóstwo pudełek pomniejszonej konsoli i w konsekwencji gracze nie powinni przepłacać.

Japończycy podobno uczą się na błędach. Firma nie zamierza patrzeć na walkę graczy w poszukiwaniu  Nintendo Classic Mini: SNES i na rynku podobno nie zabraknie egzemplarzy małej konsoli. Sytuację skomentował Reggie Fils-Aime.

Nintendo Classic Mini: SNES. Gameplay, tryby wyświetlania, unboxing i porównanie

Szef amerykańskiego Financial Times postanowił wyjaśnić sytuację z dostępnością  Nintendo Classic Mini: SNES. Japońska korporacja „znacząco zwiększyła” produkcję małej konsoli i przedstawiciel Big N radzi nawet, by ludzie nie sięgali po sprzęt z serwisów aukcyjnych, na których urządzenie jest wycenione na ponad 79,99 dolarów:

„Zdecydowanie zachęcam, byście nie przepłacali za SNES Classic na jakichkolwiek aukcjach internetowych… Nie powinniście zapłacić więcej niż 79,99 dolarów.”

Sytuacja jest o tyle zabawna, że Polacy nie muszą nawet patrzeć na serwisy aukcyjne. Na naszym podwórku nawet sklepy zdecydowały się znacząco podbić ceny i urządzenie można nabyć za "zaledwie" 589-599 zł.

Zdaniem Reggiego „podaż nie jest problemem”, więc szkoda, że fani retro muszą tak bardzo przepłacać. Nawet zaokrąglając te 79,99 dolarów do 300 zł, mogę śmiało napisać, że miłość do starszych konsol Nintendo jest w Polsce wyjątkowo ekskluzywnym hobby.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/nintendo-exec-comments-on-snes-classic-supply/1100-6453238/

Tagi: Nintendo nintendo classic mini: snes Reggie Fils-Aime snes mini

Nie przegap