Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2017 14:37
Batman: Arkham bez kolejnych historii. Warner Bros. nie pracuje nad rozwojem serii
671V

Batman: Arkham bez kolejnych historii. Warner Bros. nie pracuje nad rozwojem serii

Nie na taką wiadomość czekali wszyscy fani Batmana. Zdaniem Kevina Conroy’a, Warner Bros. aktualnie nie rozwija serii Arkham, więc nie powinniśmy czekać na nową przygodę w uniwersum Nietoperza.

Od premiery fenomenalnego Batman: Arkham Knight minęły już 2 lata, ale Rocksteady Studios oficjalnie zapowiedziało koniec prac nad tym uniwersum. Według ostatnich plotek, zespół ma tworzyć sieciową pozycję przypominającą Destiny.

Batman: Arkham Insurgency powstaje od nowa?

Wielu graczy wciąż wyczekuje na nowe przygody Nietoperza, ale zdaniem Kevina Conroy'a nie otrzymamy nowych historii z serii Arkham. Aktor wcielający się w Bruce'a Wayne'a następującymi słowami skomentował sytuację:

„Wiesz, nie mogę uwierzyć, że nie pracują nad kolejną grą, ale oni tego nie robią. Czyż to nie jest zadziwiające? To… Zarobili na tych historiach dosłownie miliardy dolarów, ale nie, nie ma w planach innej historii. Przepraszam.”

Te słowa padły podczas Nashville Wizard World Comic Con, gdzie jeden z fanów zapytał o rozwój Batman: Arkham i możemy mieć pewność, że akurat Conroy zna doskonale plany Warner Bros.

Należy na pewno w tym miejscu przypomnieć plotki o Batman: Arkham Insurgency – gra podobno była rozwijana przez Warner Bros. Montreal i miała zostać zaprezentowana pod koniec ubiegłego roku, ale projekt nie spełniał oczekiwań wydawcy i wylądował w koszu. Twórcy podobno otrzymali możliwość przebudowania tytułu.

Źródło: http://www.pcgamer.com/i-cant-believe-theyre-not-going-to-do-another-one-but-theyre-not-says-kevin-conroy-on-batman-arkham-games/

Tagi: batman: arkham michael condrey Warner Bros.

Nie przegap