Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 18:32
Playerunknown's Battlegrounds nie zwalnia. Fantastyczny rekord, który dostrzegł nawet Microsoft
1015V

Playerunknown's Battlegrounds nie zwalnia. Fantastyczny rekord, który dostrzegł nawet Microsoft

We wtorek informowaliśmy czytelników o świetnym wyniku sprzedaży Playerunknown's Battlegrounds, a dzisiaj deweloperzy pochwalili się kolejnym rekordem. Wynik zauważył nawet Microsoft, którego przedstawiciele zacierają rączki w oczekiwaniu wielkich bitew.

Mało kto mógł się spodziewać takiego sukcesu Playerunknown's Battlegrounds. Możemy przypuszczać, że nawet twórcy nie wierzyli w tak wielkie liczby w trakcie Wczesnego Dostępu. Nie możemy zapomnieć, że gra wciąż oficjalnie nie zadebiutowała.  

Playerunknown's Battlegrounds z ogromnym wynikiem. Twórcy dziękują za wsparcie

Dzisiaj deweloperzy potwierdzili, że jednocześnie na serwerach Playerunknown's Battlegrounds znajdowało się ponad 1 milion graczy! Taki rezultat chciałoby osiągnąć wielu deweloperów, jednak tylko nieliczni mogą pochwalić się takim wynikiem.

Warto zwrócić uwagę, że Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive musiały ponownie uznać wyższość nowego króla, który pewnie przez kilka następnych tygodni będzie dzielnie rozdawał karty na Steam.

Sytuacje dostrzegł nawet Microsoft – oficjalny profil Xbox UK wrzucił na swoją stronę rezultat i przypomniał, że Playerunknown's Battlegrounds jeszcze w tym roku zadebiutuje na Xboksie One. Oczywiście gra na platformie Amerykanów również trafi do Wczesnego Dostępu.

Możemy śmiało przypuszczać, że Playerunknown's Battlegrounds wskoczy na Xboksa One w okolicach premiery Xboksa One X – będzie to na pewno dobra przynęta dla konsolowców, którzy chcieliby sprawdzić strzelankę.

Playerunknown's Battlegrounds wynik 1 mln

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds rekord wyniki