Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.09.2017 14:01
Okami HD potwierdzone przez Koreańczyków. Gra zmierza na 3 platformy
1178V

Okami HD potwierdzone przez Koreańczyków. Gra zmierza na 3 platformy

W połowie ubiegłego miesiąca pojawiły się gorące plotki dotyczące powrotu Okami. Wiadomość nadal nie potwierdził Capcom, ale Koreańczycy są pewni, że tytuł wkrótce zostanie zaprezentowany.

To w zasadzie do bólu typowa sytuacja. Na początku otrzymaliśmy przecieki dotyczące pojawienia się ulepszonej wersji produkcji, a teraz informację potwierdziła jedna z firm zajmujących się klasyfikacją gier. Tym razem padło na Koreańczyków.

Okami w Encyklopedii PPE.pl

Korean Game Rating Board, czyli koreański odpowiednik PEGI, opublikował informację dotyczące Okami HD. Tytuł  trafi na PlayStation 4, Xboksach One i komputery osobiste – ostatnie plotki mówiły wyłącznie o edycji na konsole.  

Standardowo na więcej konkretów musimy zaczekać. Capcom nie powinien nas dłużej trzymać w niepewności i zapewne w przeciągu kilku najbliższych dni otrzymamy pierwszy zwiastun. Według ostatnich przecieków, gra ma zadebiutować 17 grudnia.

W dobie odgrzewania wszystkich produkcji z poprzednich generacji, powrót Okami nie jest specjalnym zaskoczeniem. Z opowieścią na początku zapoznali się gracze z PlayStation 2 i przygoda zgarnęła oceny na poziomie 93%.

Co ciekawe, gra o nazwie Okami HD trafiła w 2012 roku na PlayStation 3, więc możliwe, że w tej sytuacji Capcom zdecyduje się na inny podtytuł.

Tagi: Capcom Okami okami hd remaster

Nie przegap