Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.09.2017 12:12
Destiny 2 jest "znacznie lepsze". Pierwsze oceny nowej gry Bungie!
1954V

Destiny 2 jest "znacznie lepsze". Pierwsze oceny nowej gry Bungie!

Jak łatwo się domyślić testowanie finalnej wersji Destiny 2 nie mogło odbywać się przed uruchomieniem serwerów gry, w związku z czym publikacja recenzji strzelaniny jest w przypadku większości serwisów znacznie opóźniona. Pierwsze redakcje zdążyły już jednak wystawić swoje oceny.

W tej chwili dominują bardzo pozytywne opinie na temat Destiny 2. Praktycznie wszyscy weterani Destiny podkreślają, że najnowsza gra Bungie jest lepsza od części pierwszej. Nie znaczy to oczywiście, że to produkcja idealna. Niektórzy redaktorzy twierdzą, że Destiny 2 przypomina bardziej rozbudowany zestaw nowych misji niż pełnoprawny sequel. Jeśli nie przypadało wam do gustu Destiny, to raczej nie ma się co łudzić, że sytuacja zmieni się nagle w Destiny 2.

Recenzja Destiny 2 na PPE.pl autorstwa Rozba

Na szczęście w publikowanych recenzjach dominują pochwały. Gra stanowi znacznie bardziej koherentny pakiet, z ciekawym trybem kampanii fabularnej i z dużą ilością zawartości dostępnej już na starcie. Jak sprawy wyglądają z mikrotransakcjami? Niestety Activision poszło w tym miejscu o krok dalej, wprowadzając w Destiny 2 "Shadery", które można użyć tylko ograniczoną ilość razy w pojedynczym zestawie pancerza. "Jeśli chcesz pozyskać określone akcesoria upiększające postać, sytuacja wygląda tak, że w zasadzie zmuszony jesteś do kupowania skrzynek z łupami określanych jako 'Bright Engramy'" - czytamy w recenzji Attack of the Fanboy.

Oceny Destiny 2 z opublikowanych recenzji:

  • Games Master UK 9/10
  • Attack of the Fanboy 9/10
  • Cheat Code Central 8.8/10
  • IGN (ocena wstępna) 8.7/10
  • Slant Magazine 8/10

A ja wy oceniacie Destiny 2 po pierwszych dniach zabawy? Czy Bungie faktycznie zapewniło nam grę lepszą pod każdym względem od pierwszego Destiny?

Tagi: Bungie destiny Destiny 2 oceny recenzje