Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 21:00
Bayonetta 3 potwierdzona? Hideki Kamiya bawi się z fanami
761V

Bayonetta 3 potwierdzona? Hideki Kamiya bawi się z fanami

Gracze od wielu miesięcy czekają na zapowiedź trzeciej przygody wiedźmy w lateksowym stroju. Platinum Games wciąż oficjalnie nie potwierdziło produkcji Bayonetta 3, ale bardzo ciekawą wiadomość opublikował Hideki Kamiya.

Sympatycy serii Bayonetta nie mają łatwego życia. Platinum Games wciąż publikuje tajemnicze wiadomości, które sprawiają, że gracze czekają na zapowiedź nowych opowieści lub przynajmniej odświeżenie tych znanych, jednak wciąż nie otrzymujemy konkretów.

Bayonetta coraz bliżej Nintendo Switch? Platinum Games publikuje tajemniczą wiadomość

Hideki Kamiya jest jednym z deweloperów, który z uśmiechem na ustach publikuje w Sieci najróżniejsze wiadomości. Deweloper często bawi się z fanami w „kotka i myszkę” i tym razem nie było inaczej.

Jeden z miłośników serii Bayonetta zapytał, czy świat chaosu posiada swoją własną nazwę – tak jak raj lub piekło? Deweloper odpowiedział na to dość wymownie:

„Zaczekaj do Bayo3.”

Krótko i na temat. To oczywiście nie jest zapowiedź, nie jest potwierdzenie, ale wielu graczom wystarczy… W sumie pojawienie się Bayonetta 3 nie będzie wielką sensacją, bo obie przygody wiedźmy zostały bardzo ciepło przyjęte przez graczy i dziennikarzy, więc możemy spodziewać się trzeciej historii.

Kiedy? Miejmy nadzieję, że już wkrótce.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: bayonetta hideki kamiya platinum games

Nie przegap