Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 17:03
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na Xbox One za darmo. Wypróbujcie grę Bethesdy
1137V

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na Xbox One za darmo. Wypróbujcie grę Bethesdy

Wielu graczy miało już okazję zapoznać się z wielkimi smokami od Bethesdy, ale firma zdecydowała się zaoferować szerokiej publiczności swoją Specjalną Edycję. Tytuł będzie dostępny za darmo przez ograniczony czas na konsoli Microsoftu.

28 października ubiegłego roku na trzech platformach zadebiutował The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Tytuł otrzymał między innymi poprawioną oprawę, wszystkie wcześniej wydane rozszerzenie oraz wsparcie modyfikacji.

Skyrim for hardcore players?

Twórcy starają się zainteresować swoją propozycją wielu graczy i zdecydowali się na „darmowy weekend”. Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych dat, ale możemy śmiało przypuszczać, że jeszcze dzisiaj rozpocznie się pobieranie gry, a od jutra do poniedziałku tytuł będzie dostępny za darmo.

Oczywiście zainteresowani otrzymają możliwość przeniesienia swojego progresu do pełnej wersji – jest to standardowa zagrywka, która ma zachęcić do opowieści fanów, którzy nie będą zmuszeni do kolejnego powtarzania początkowych misji.

Klienci mogą skorzystać z dodatkowego rabatu – The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition jest dostępny na Xbox Store za 124,50 zł. Cyfrowa wersja tytułu zajmuje 23,81GB.

Możemy śmiało przypuszczać, że w następnym tygodniu podobne atrakcje pojawią się na PlayStation 4 i PlayStation Store.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap