Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2017 14:23
Nioh: Bloodshed’s End. Data premiery, szczegóły, nowy tryb i screeny ostatniego DLC
839V

Nioh: Bloodshed’s End. Data premiery, szczegóły, nowy tryb i screeny ostatniego DLC

Wielka przygoda Williama już wkrótce zostanie zakończona. Twórcy z Team Ninja zaprezentowali szczegóły ostatniego, trzeciego dodatku do Nioh. Zawartość trafi do graczy jeszcze w tym miesiącu.

Nioh zadebiutował wyłącznie na PlayStation 4 w pierwszych dniach lutego. To jedna z najlepszych tegorocznych produkcji debiutujących na sprzęcie Japończyków i bez wątpienia spora przyjemność dla wiernych fanów ostatnich dzieł From Software.

Nioh z aktualizacją. Wreszcie można powalczyć z innymi graczami na równych warunkach

Opowieść samuraja zostanie zakończona dokładnie 26 września. Na ten dzień zaplanowano premierę Nioh: Bloodshed’s End, czyli ostatniego DLC do produkcji Team Ninja. Twórcy jeszcze przed debiutem podstawki potwierdzili chęć stworzenia zestawu trzech dodatków.

Autorzy zapowiadają atrakcje jako „doskonały sposób na dokończenie ostatniego rozdziału krwawego okresu Sengoku”. Japończycy informują również o „końcu podróży Williama”, który będzie miał okazję przeżyć ostatnią przygodę, a również  sprawdzi swoje zdolnośći w „The Abyss”

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się nowy tryb, w którym zawodnicy zmierzą się z najpotężniejszymi wojownikami – „nowy tryb oferuje niesamowite bitwy i wyjątkowe wyzwania dla najbardziej wykwalifikowanych graczy”.

Standardowo podczas rozgrywki nie zabraknie kolejnych przeciwników, sprawdzimy nowy poziom trudności i wykorzystamy duchowych sprzymierzeńców. Rozszerzenie będzie dostępne za 9,99 euro.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/07/niohs-final-action-packed-dlc-bloodsheds-end-arrives-26th-september/

Tagi:

Nie przegap