Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.09.2017 15:00
Destiny 2. Długość kampanii ujawniona
4061V

Destiny 2. Długość kampanii ujawniona - Bungie nie zawiodło

Docierają do nas kolejne, bardzo pozytywne informacje dotyczące Destiny 2. Pierwsi gracze ukończyli już historię i zachwalają nie tylko jej poziom, ale również długość. Według kolejnych opinii, Bungie nie zawiodło oczekiwań.

Jednym z najsłabszych elementów pierwszego Destiny była fabularna kampania. Gracze szczególnie narzekali na jej jakość, bo autorom nie udało się w odpowiedni sposób zaprezentować przygodę.

Recenzja Destiny 2

Na szczęście Bungie wysłuchało opinii graczy. Już wczoraj pojawiły się pozytywne teksty dotyczące historii od dziennikarzy, którzy pojawili się na przedpremierowych pokazach, a dzisiaj swoimi informacjami dzielą się gracze.

Twórcy zdecydowali się odblokować cyfrowe wersje dopiero o 24:00, jednak posiadacze pudełek mogli bez najmniejszego problemu cieszyć się tytułem od wczoraj – płytkę zgarnął jeden ze streamerów, który ukończył historię z Destiny 2 w około 12 godzin.

Oczywiście połowa doby może nie zadowolić graczy, którzy liczą wyłącznie na opowieść, jednak w tym wypadku to dopiero początek zabawy. W tytule znajduje się jeszcze rozgrywka dla fanów kooperacji oraz zmagania PVP, a Bungie już pracuje nad kolejną zawartością.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 długość rozgrywki

Nie przegap