Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 19:02
PlayStation 4 Pro w białej wersji wygląda świetnie
2708V

PlayStation 4 Pro w białej wersji wygląda świetnie. Prezentacja zestawu Destiny 2

Sony kontynuuje współprace z Activision, na mocy której gracze mogą nabyć białą wersję PlayStation 4 Pro. Sprzęt został zaprezentowany na materiale wideo i nowa wersja wygląda dobrze, choć projektanci mogli zdecydować się na dodatkowy motyw.

Japońska korporacja już w przypadku premiery Destiny przygotowała specjalną wersję konsoli, która została upiększona białym kolorem oraz specjalnym motywem. Sony kontynuuje chlubną tradycję, jednak tym razem sprzęt otrzymał wyłącznie nowy kolor.

Destiny 2 ozdobą aktualizacji PlayStation Store. Poznajcie wszystkie nowości

PlayStation 4 Pro jest aktualnie dostępne wyłącznie w czarnej wersji. Sprzęt nie wygląda źle, jednak „białas” to moim zdaniem zdecydowanie wyższa liga. Wszystko oczywiście zależy od upodobań, jednak doceniam taką edycję.

Szkoda jedynie, że twórcy tym razem zdecydowali się na golasa. Konsola nie otrzymała dodatkowego motywu, który dodałby całości pozytywnego charakteru – choć trzeba mieć świadomość, że dodatek z PlayStation 4 z okazji premiery Destiny zbierał mieszane opinie.

Mimo wszystko dobrze, że Sony w końcu zdecydowało się na białe PlayStation 4 Pro. Ja tylko żałuję, że taki sprzęt nie był dostępny na premierę „Prosiaka”… W sumie wciąż zastanawia mnie, dlaczego włodarze Sony oraz Microsoftu nie zdecydowali się w przypadku mocniejszych konsol na nowe wersje kolorystyczne.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Destiny 2 playstation 4 pro Sony

Nie przegap