Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 18:33
Rainbow Six: Siege. Zwiastun przedstawia Operację Blood Orchidea
1573V

Rainbow Six: Siege. Zwiastun prezentuję Elę Bosak z GROM i Operację Blood Orchid

Jeśli nadal cieszycie się każdą chwilą na serwerach Rainbow Six: Siege, to na pewno zainteresuje Was najnowszy spot promujący nową zawartość. Ubisoft przedstawia Elę oraz członków Special Duties Unit.

Na 5 września Ubisoft zaplanował premierę Operacji Blood Orchid oraz Eli Bosak. Trójka nowych operatorów będzie na początku dostępna dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, ale po zaledwie siedmiu dniach żołnierze trafią do ogólnej sprzedaży – kupicie ich za pomocą punktów Rozgłosu lub Kredytów R6.

Rainbow Six: Siege z dużymi zmianami w rotacji map

Długo oczekiwana aktualizacja powinna za kilka godzin wylądować na serwerach Rainbow Six: Siege. Gracze mogą szykować się na wiele ekscytujących starć, które odbędą się między innymi na nowej mapie nazwanej Park Rozrywki.

Drużyna Tęcza została wezwana do przeprowadzenia szturmu na opuszczony park rozrywki, leżący u wybrzeży Hong Kongu. Wybrano dwójkę najlepszych operatorów SDU, którzy poprowadzą atak w tym wymagającym miejscu. Przygotuj się na odkrycie nowej, kolorowej, eklektycznej mapy, idealnej do dynamicznych i szybkich starć.

W grze pojawi się dwóch operatorów SDU: Lesion oraz Ying, których szczegóły poznacie poniżej:

Ying 

Siu Mei Lin, pseudonim Ying (Ćma), urodziła się w spokojnym centrum Hong Kongu. Przed dołączeniem do Special Duties Unit zajmowała się ochroną osobistą. Wykształciła niesamowite zdolności walki na krótki dystans, a zaraz po ukończeniu liceum dołączyła do elitarnej firmy zajmującej się ochroną. Jednak gdy dostała zadanie przekazania okupu porywaczom zrozumiała, jak ograniczone są jej możliwości. Chciała mieć większy wpływ na przebieg wydarzeń w tego typu sytuacjach, dlatego też zmieniła kierunek swojej kariery na bardziej wszechstronny. Rok później przeszła w Tel Awiwie szkolenie przeznaczone dla kobiet, gdzie do perfekcji doprowadziła sztuki walki wręcz oraz zaawansowane techniki prowadzenia samochodów.

UNIKATOWA ZDOLNOŚĆ
Ten ładunek wybuchowy, zbudowany na bazie rtęci i magnezu, zainspirowany został nową serią granatów ogłuszających, zademonstrowanych przez SAS. Eksplozja wywołuje serię oślepiających rozbłysków. Urządzenie Candela wyzwala serię rozbłysków, można go używać w charakterze miny przyczepianej do rozmaitych powierzchni lub rzucać niczym granat. Ten niezabójczy ładunek stworzono na potrzeby operacji w Hong Kongu, prowadzonych zwykle na gęsto zaludnionych terenach - celem inżynierów było ograniczenie ryzyka spowodowania przypadkowych ofiar. W skład zestawu wchodzą również przyciemnione gogle oraz zatyczki do uszu. To urządzenie ma dać twojej drużynie kilka cennych sekund na wdarcie się do pomieszczenia i zneutralizowanie przeciwników.

Lesion

Liu Tze Long, pseudonim Lesion, urodził się w Junk Bay i wychowywał z ojcem, który pracował na złomowisku okrętów. Lesion mieszkał na złomowisku i pomagał ojcu rozmontowywać statki. Po tym, gdy jego ojciec miał wypadek, Lesion zmagał się z wieloma długami, podejmując się niebezpiecznych zleceń podczas wyburzania budynków, aż wreszcie zobaczył dla siebie szansę w służbach saperskich. Dołączył do Biura Neutralizacji Ładunków Wybuchowych, gdzie wykazywał się wyjątkowym spokojem podczas obcowania z wysoce niebezpiecznymi substancjami. To uznany ekspert od chemicznych, biologicznych, radiologicznych i nuklearnych (CBRN) zagrożeń terrorystycznych.

UNIKATOWA ZDOLNOŚĆ
Miny Gu inspirowane są ostrymi kijami punji, używanymi podczas wojny w Wietnamie. Nacierano je trującymi roślinami lub odchodami w celu wywołania poważnych infekcji u żołnierzy przeciwnika. Miny Gu w podobny sposób wstrzykują truciznę w krwiobieg twoich przeciwników, raniąc ich i zmniejszając ich prędkość poruszania się. Miny są dobrze zamaskowane i zmuszają twojego przeciwnika do szybkiego podejmowania decyzji. Zaczynasz z dwiema minami Gu, ale twój ekwipunek poszerza się aż do maksymalnej liczby dziewięciu min. Czas działa na korzyść Lesiona, dlatego też będziesz mógł zmuszać swój cel do desperackiego pośpiechu.

Pewnie wielu czytelników PPE chętnie zapozna się z Elą Bosak – jest to pierwsza przedstawicielka GROM-u, która trafi do produkcji. W tym wypadku możecie liczyć na następujące umiejętności:

Elżbieta Bosak to najnowszy nabytek Drużyny Tęcza. Ta 30-letnia operatorka, przez kolegów nazywana Elą, trafiła do drużyny w nietypowy sposób. Po serii szybkich awansów w polskich oddziałach specjalnych trafiała kolejno na misje do sześciu różnych krajów, działała też przez siedem lat w Iraku.

UNIKATOWA ZDOLNOŚĆ
Samoprzylepne miny Grzmot inspirowane są polskimi granatami przeciwpancernymi używanymi przez słynnych Cichociemnych podczas drugiej wojny światowej. Można je przyczepić do dowolnej powierzchni, a wyzwalana zbliżeniowo eksplozja ogłusza wszystkie cele w zasięgu i powoduje ich oszołomienie.

Ten niezabójczy materiał wybuchowy został dostosowany do potrzeb Eli, która słynie z izolowania celów spośród lokalnej populacji w celu zakłócania możliwości użycia improwizowanych ładunków wybuchowych.

Zgodnie ze swoją buntowniczą naturą Ela dysponuje jeszcze charakterystyczną czynnością, gdy jest poważnie ranna: może odpalić jedną, ostatnią minę ogłuszającą.

Standardowo w grze pojawią się również nowe skórki, a autorzy zadbają o serwery i liczne poprawki.

Materiał: Rainbow Six Siege - Zwiastun Operacji Blood Orchid

Źródło: YouTube.com

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap