Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2017 14:31
Xbox One X, optymalizacja gier, myszka i klawiatura, prezenty i więcej. Microsoft zdradza konkrety
3150V

Xbox One X, optymalizacja gier, myszka, klawiatura, prezenty i więcej. Microsoft zdradza konkrety

W listopadzie wielu graczy zapozna się z nowym sprzętem Amerykanów. Microsoft postanowił przedstawić sporo szczegółów, które na pewno zainteresuje wielu graczy. Możecie szykować się na między innymi rozdawanie prezentów.  

Na imprezie PAX West nie zabrakło czołowych przedstawicieli Microsoftu, którzy postanowili ujawnić kilka istotnych konkretów dla sympatyków Xboksa. Mike Ybarra oraz Larry Hyrb wspólnymi siłami informowali o nowościach.

Xbox One S. Obniżka cen w USA przed premierą Xbox One X

Jednym z najważniejszych elementów dla Microsoftu w przypadku Xboksa One X była architektura konsoli, ponieważ inżynierowie musieli się upewnić, że sprzęt zapewni deweloperom wyjątkowo łatwe tworzenie gier. Amerykanie potwierdzili, że pod tym względem urządzenie przypomina Xboksa One S i pozwoli zainteresowanym na bezproblemową optymalizację.

Twórcy otrzymali również możliwość wybrania priorytetów w przypadku kreowania pozycji na Xboksa One X – mogą skupić się na płynności animacji lub jakości obrazu. Ponadto, firma pracuje nad rozwojem Cortany, asystentka pozwoli w lepszy sposób sterować konsolą za pomocą głosu. Gracze mogą również oczekiwać aktualizacji systemu, która wprowadzi między innymi dostosowanie powiadomień – ikonki będą wyświetlać się w między innymi jasnym lub ciemnym motywie.

Przedstawiciele korporacji z Remond potwierdzili, że wkrótce gracze otrzymają dostęp do nowych funkcji – rozdawanie prezentów, lista życzeń oraz pełne wsparcie mysz oraz klawiatur. Nie otrzymaliśmy konkretnych dat, ale możemy spodziewać się większej aktualizacji systemu w listopadzie i pewnie właśnie w tym terminie XOne otrzyma nowe funkcje.

Amerykanie podkreślili również współpracę z wieloma firmami – w tym świetne relacje z Nintendo. Hyrb nawet żartobliwie poprosił Sony, by zdecydowało się podążać tą samą drogą.

Źródło: http://gamingbolt.com/xbox-one-x-info-blowout-new-ui-crossplay-resolutionfps-options-optimization-and-more

Tagi: Microsoft xbox one xbox one x

Nie przegap