Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2017 10:46
BioMutant. Postapokalipsa na wesoło. 25 minut rozgrywki z PAX West
1384V

BioMutant. Postapokalipsa na wesoło. 25 minut rozgrywki z PAX West

Na imprezie PAX West 2017 nie mogło zabraknąć tematu BioMutant. Gra prezentowana była w formie dema, dzięki czemu możemy podziwiać więcej gameplayu, niż z gamescom 2017.

THQ Nordic i świeżo uformowane studio Experiment 101 ujawniły na gamescom 2017 istnienie BioMutant, zupełnie nowego IP. Dotychczas oglądaliśmy tylko krótkie przebitki z gameplayu BioMutant, ale w końcu możemy przyjrzeć się konkretnej ilości rozgrywki, za który odpowiadają w głównej mierze byli deweloperzy serii Just Cause i Mad Max (którzy uformowali studio Experiment 101).

BioMutant w Encyklopedii PPE.pl

BioMutant opisywane jest jako "postapokaliptyczna gra kung-fu z elementami RPG". Pozycja znajduje się jeszcze w fazie alfa, ale już teraz widać, że BioMutant ma potencjał. Nieźle zapowiada się walka a do tego tajemniczy świat gry intryguje swoimi dziwactwami. Redakcja IGN, która zarejestrowała poniższy filmik opisuje BioMutant jako "Just Cause w świecie fantasy", co jest chyba lekką przesadą. Niemniej jednak warto odnotować fakt, że akcja w BioMutant odbywa się w świecie o otwartej strukturze a gra jest tworzona przez deweloperów Just Cause.

BioMutant powstaje na PS4, XOne i PC i zostanie wydany w 2018 roku. Przewidywana cena to ok. 60 dolarów.

Tagi: BioMutant ign PAX west pax west 2017

Nie przegap