SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2017 19:29
No More Heroes: Travis Strikes Again tylko na Nintendo Switch! Zwiastun przepełniony akcją
691V

No More Heroes: Travis Strikes Again tylko na Nintendo Switch! Zwiastun przepełniony akcją

Suda 51 nie próżnuje. Znany Japończyk przygotowuje zupełnie nową przygodę w uniwersum No More Heroes, która zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu. Na dobry początek otrzymaliśmy ekscytujący zwiastun.

Na właśnie zakończonym Nindies Summer Showcase 2017 nie zabrakło ciekawych tytułów, ale bez wątpienia najmocniejszą produkcją okazało się No More Heroes: Travis Strikes Again. Gra zakończyła wydarzenie i bez wątpienia sprawiła, że o tej imprezie będziemy mówić jeszcze przez wiele długich dni.

Nintendo Switch otrzyma mnóstwo „indyków”. Zwiastun pokazuje nadciągające tytuły

Wstępne informacje o projekcie pojawiły się już 13 stycznia. W dniu prezentacji Nintendo Switcha, Japończycy wspomnieli o „nowym No More Heroes”, w którym istotną rolę miał odegrać Travis Touchdown.

Dzisiaj znamy już podtytuł, który jest w zasadzie jednoznaczny. Szykuje się kawał ciekawej przygody dla posiadaczy Nintendo Switchów i pozostaje teraz tylko czekać na konkrety dotyczące wydania. Gra ma trafić na rynek w 2018 roku.

Warto przypomnieć, że Grasshopper Manufacture w ostatnich miesiącach pracowało nad Let it Die – tytuł zawędrował wyłącznie na PlayStation 4.   

Tagi: nintendo switch no more heroes: travis strikes again zapowiedź zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
No More Heroes: Travis Strikes Again
  • Platformy:  NS 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme