SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2017 14:32
Frostpunk. Gameplay z wyczekiwanej produkcji autorów This War of Mine
1740V

Frostpunk. Gameplay z wyczekiwanej produkcji autorów This War of Mine

Bardzo długo czekaliśmy na pierwszy materiał wideo z nowej produkcji 11 bit studios. Autorzy oczarowywali produkcją na targach w Kolonii i zdecydowali się w końcu zaprezentować swoją przygodę wszystkim zainteresowanym za pomocą zwiastuna. O Frostpunk będzie wkrótce bardzo głośno.

Sytuacja z Frostpunk jest bardzo prosta. Polacy tworzą kolejną produkcję obładowaną trudnymi, moralnymi wyborami i na każdych targach gra zbiera tonę pozytywnych opinii.

Frostpunk zbiera bardzo pozytywne opinie! Polacy ponownie nie zawodzą

Dziennikarze zachwalają stylistykę, tematykę, konsekwencje płynące z najmniejszych decyzji i w zasadzie wszystkie znaki zapowiadają spory sukces 11 bit studios. Dzisiaj w końcu możemy spojrzeć na prezentację rozgrywki, która mówi o grze naprawdę sporo.

W Frostpunk zajmiemy się budową miasta obok wielkiego generatora wytwarzającego ciepło, ale budowanie kolejnych mieszkań, czy też innych budynków nie będzie łatwe, bo podczas rozgrywki należy dbać o najdrobniejsze problemy społeczności.

Nawet na materiale zobaczycie problem najmłodszych, a podobno takich scen w samej opowieści będzie znacznie więcej.  Świetnie prezentuje się również stylistyka – studio dobrało kapitalną oprawę do przedstawionych wydarzeń.

Aktualnie Frostpunk został zapowiedziany wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że autorzy – podobnie jak w przypadku wspomnianego This War of Mine – w odpowiednim czasie zapowiedzą dopakowaną treścią edycję na PlayStation 4 i Xboksa One.

Materiał: Frostpunk debut gameplay trailer - "Heartbeats"

Źródło: YouTube.com

Tagi: 11 bit studios frostpunk gameplay trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Frostpunk
  • Platformy:  PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme