Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2017 09:52
Rise of the Tomb Raider w natywnym 4K na Xbox One X. Zwiastun i porównanie z PS4 Pro i PC
1743V

Rise of the Tomb Raider w natywnym 4K na Xbox One X. Zwiastun i porównanie z PS4 Pro i PC

Mam nadzieję, że nie znudził się wam jeszcze temat Rise of the Tomb Raider. Bo gra wraca jak bumerang. Tym razem na Xbox One X.

Rise of the Tomb Raider dorobiło się nowego trailera. Tym razem materiał skupiony jest oczywiście na udoskonaleniach, z których cieszyć się będą niedługo świeżo upieczeni posiadacze Xbox One X.

Rise of the Tomb Raider w Encyklopedii PPE.pl

Oczywiście największą zaletą Rise of the Tomb Raider na Xbox One X jest rozdzielczość natywna 4K. Oprócz tego studio Nixxes, które zajmuje się udoskonalaniem grafiki na Xbox One X, zapewnia też dostęp do 3 trybów graficznych, które występowały wcześniej na PS4 Pro, dając dostęp do trochę gorszej oprawy, ale z płynnością animacji 60 fps.

 

 

Jeśli chcecie sprawdzić, jak grafika z Xbox One X wygląda w bezpośrednim zestawieniu z PS4 Pro (w trybie z podniesioną jakością wizualną, 1080p) lub PC (na najwyższych detalach, w 4K), to zachęcam do odpalenia poniższego filmiku. Jak łatwo się domyślić różnice na statycznych obrazkach między poszczególnymi wersjami są bardzo trudne do zauważenia. Wygląda jednak na to, że studio Nixxes naprawdę przyłożyło się do roboty, bo Rise of the Tomb Raider faktycznie prezentuje się najlepiej na Xbox One X (są to minimalne różnice, ale można je jednak dojrzeć w poniższym materiale).

 

Tagi: gamescom 2017 grafika pc ps4 rise of the tomb raider Square Enix xbox one x Xone

Nie przegap