SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.08.2017 11:50
Conan Exiles. Świecenie przyrodzeniem się opłaciło. Survivalowy sandboks znalazł wydawcę
704V

Conan Exiles. Świecenie przyrodzeniem się opłaciło. Survivalowy sandboks znalazł wydawcę

Powiewające na wietrze genitalia tak zafascynowały Koch Media, że firma zdecydowała się na wspieranie Conan Exiles, nowej survivalowej produkcji.

Funcom i Koch Media ogłosiły na gamescom 2017, że Conan Exiles zostanie wydane oprócz wersji cyfrowej również w pudełkach na PS4, XOne i PC. Kasą postanowiła sypnąć niemiecka firma Koch Media, która wspiera deweloperów na ostatniej prostej. Tytuł trafi na rynek w pierwszych miesiącach 2018 r.

Redakcja PC Gamer zachwyca się "fizyką genitaliów" w Conan Exiles

Wiadomość skomentował prezes Funcom, Rui Casais:

"Jesteśmy zachwyceni, że możemy znów pracować z Koch Media, tak by najwspanialszy barbarzyńca świata był dostępny również na półkach sklepowych. Doświadczenie Koch Media pomoże nam dotrzeć do znacznie szerszej publiczności" - powiedział CEO Funcom.

Koch Media przypomina, że pracowało wcześniej z Funcom nad Age of Conan: Rise of the Godslayer i wspaniale wspomina ten czas. "Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w finalnej fazie powstawania Conan Exiles" - powiedział Klemens Kundratitz, prezes Koch Media.

Conan Exiles zapowiada się na bardzo ciekawy tytuł survilowy. Gra odtwarza brutalne realia świata "Conana Barbarzyńcy". W grze łapiemy niewolników, zmuszając ich do przymusowej roboty w tworzonych przez siebie bazach i służymy bezwględnym, bezlitosnym bóstwom, zapewniającym nam dodatkowe zdolności.

O Conan Exiles zrobiło się głośno w styczniu, kiedy okazało się, że w grze można wybrać opcję biegania bez odzienia. Ta odważna decyzja zapewniła deweloperom duży rozgłos, ale wiadomo już, że w sklepowej wersji nie możemy liczyć na goliznę. Pecetowi gracze na pewno przygotują jednak błyskawicznie odpowiedni mod, który przywróci pełną naturystyczną chwałę barbarzyńców z Conan Exiles.

Tagi: Conan Exiles Funcom genital jousting humor Koch Media