Łukasz Mielczarek Łukasz Mielczarek 19.08.2017 14:33
Titanfall: Assault. Wersja mobilna gry już dostępna
1103V

Titanfall: Assault. Wersja mobilna gry już dostępna

Nexon, Respawn Entertainment i Particle City przedstawiają strategiczną grę PvP dostępną na iPhone’a, iPad’a oraz na urządzenia z systemem Android, bazującą na wielokrotnie nagradzanej serii Titanfall  

Nexon, Respawn Entertainment i Particle City prezentują Titanfall: Assault, mobilny RTS z szybką akcją oraz intensywnymi walkami PvP toczący się we wszechświecie bestsellerowego Titanfall. Gracze wykorzystają talie wirtualnych kart, za pomocą których kontrolować będą oddziały Pilotów i potężnych Tytanów w dynamicznych, synchronicznych rozgrywkach  w trybie multiplayer. Titanfall: Assault można pobrać bezpłatnie w App Store dla iPhone’a oraz iPada jak i w sklepie Google Play dla urządzeń z systemem Android. 


Tworząc Titanfall, chcieliśmy, aby jak najwięcej graczy mogło zbadać i zagłębić się w naładowanym akcją, mrocznym wszechświecie tej produkcji. Dziś jesteśmy o krok bliżej tego planu wraz z Titanfall: Assault, który zapewni milionom mobilnych graczy na całym świecie szybką, zabawną i strategiczną rozrywkę.

Stwierdził Vince Zampella, CEO i współzałożyciel Respawn.  

Gracze, wcielając się w Dowódców stworzą własną drużynę Pilotów oraz Tytanów. Piloci używają na polu bitwy swoich płynnych ruchów, aby nawigować i kontrolować kluczowe lokacje na mapie. Tytani zapewniają nieocenioną obronę, wykazując się wielką siłą podczas obrony umocnień. Specjalne karty (Burn cards) posłużą do personalizowania stylu gry, tak by szalę walki przechylić na swą korzyść. Gracze zwyciężą tylko, jeśli udoskonalą strategie na każdej z dostępnych map, zawierających znane, jak i nieodkryte lokacje. Tryb Hardpoint Domination w Titanfall pozwoli konkurentom walczyć o kontrolę nad mapą i przejmować bazy wroga, aby wspiąć się w rankingu liderów.

Titanfall: Assault łączy legendarny, płynny styl akcji Titanfall´a z doświadczeniem gier RTS, prowadząc serię w ekscytującym, nowym kierunku. Konflikt międzyplanetarny i masywne maszyny walczące o dominację czynią wszechświat Titanfall strategią w czasie rzeczywistym, w którą chce się grać.”

Stwierdził Larry Pacey, współzałożyciel Particle City.

W przerwie od rozgrywki, gracze mogą odwiedzić Hangar, aby przeglądać kolekcje kart, eksperymentować z nowymi oddziałami oraz wzmocnić swój skład Tytanów i Pilotów. Poprzez Gildię, gracze mogą współpracować, wypełniając questy tygodnia i doskonaląc wspólne strategie; rywalizować w rozgrywkach towarzyskich, czy oglądać powtórki wybranych akcji.

Titanfall 2 pozostaje jednym z najbardziej docenianych przez krytykę gier roku 2016. Gra zdobyła 12 nagród Game of the Year i znalazła się na 55 listach Best of 2016. Titanfall był najczęściej nagradzaną grą na E3 w 2013, zgarniając ponad 100 nominacji i ponad 60 nagród, w tym sześć nagród E3 Critics Awards. Titanfall był trzecią najwyżej ocenioną grą na Xbox One wydaną w 2014 roku, a Titanfall 2 był szóstą najwyżej ocenianą grą na PlayStation 4 wydaną w 2016 roku według Metacritic. 

Więcej informacji o Titanfall: Assault, w tym o nadchodzących wydarzeniach i aktualizacjach, można znaleźć na Twitchu, Facebooku i Twitterze


NEXON Co.

Ltd. NEXON Co., to światowy lider w branży darmowych gier online. Założony w Korei w 1994 roku, NEXON stworzył jedną z pierwszych na świecie gier MMO opartych na grafice. NEXON był także pionierem w dziedzinie mikro-transakcji oraz modelu free-to-play, opartym na darmowej grze i możliwości wykupienia przedmiotów w grze dla urozmaicenia rozgrywki. NEXON obecnie oferuje prawie 100 tytułów w ponad 190 krajach. Siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii, a akcje spółki notowane są na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.


 Respawn Entertainment

Respawn Entertainment to niezależne studio deweloperskie założone w 2010 roku w Van Nuys w Kalifornii. Twórcy studia – Vince Zampella i Jason West, są dawnymi współzałożycielami Infinity Ward oraz współtwórcami wielomiliardowej franczyzy Call of Duty. Titanfall jest dla studia debiutanckim tytułem. Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.respawn.com. 


Particle City

Particle City to deweloper gier mobilnych, zlokalizowany w dolinie San Fernando w Los Angeles, w Kalifornii. Firma założona została przez weteranów branży, Vince Zampella oraz Larry Pacey i wspierana jest przez Respawn Entertainment i Nexon. Firma tworzy oryginalne gry mobilne zbudowane wokół silnej społeczności graczy. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.particlecity.com lub na Facebooku i Twitterze.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: