Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.08.2017 20:50
Microsoft na żywo z gamescom 2017. Informacje o preorderach Xbox One X. Już dzisiaj o 21:00
4221V

Microsoft na żywo z gamescom 2017. Informacje o preorderach Xbox One X. Już dzisiaj o 21:00

Michael Pachter wieszczył ostatnio, że Xbox One X się nie sprzeda zbyt dobrze ze względu na wysoką cenę konsoli. Jak będzie naprawdę przekonamy się wkrótce. Niedługo, kiedy ruszą preordery, Microsoft będzie miał rozeznanie w sytuacji...

No właśnie - zamówienia przedpremierowe. Microsoft nadal nie udostępnił możliwości składania preorderów na Xbox One X. To ma się jednak bardzo niedługo zmienić.

Lista ulepszonych gier na Xbox One X

Już w trakcie targów gamescom 2017 wystartuje możliwość składania zamówień przedpremierowych na Xbox One X. Wg partnerów biznesowych Microsoftu preordery będziemy mogli składać zaraz po zakończenia konferencji giganta z Redmond, przed rozpoczęciem targów gamescom 2017.

Rzeczona konferencja odbędzie się już w najbliższą niedzielę, o godzinie 21:00. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na żywo na Twitch lub Mixerze.

Oczywiście oprócz zapowiedzi dotyczących hardware'u mamy się też spodziewać ujawnienia świeżego gameplayu i nowych tytułów zmierzających na Xbox One/Xbox One X. Jest na co czekać.

Już teraz zapraszam was na PPE o godz. 21:00, 20 sierpnia. Jak zwykle w przypadku branżowych imprez będziemy wspólnie śledzić i komentować najnowsze ogłoszenia.

Tagi:

Nie przegap