SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 19:12
Dark Souls: The Card Game zapowiedziane. Zwiastun, szczegóły oraz cena
762V

Dark Souls: The Card Game zapowiedziane. Zwiastun, szczegóły oraz cena

From Software pracuje nad kilkoma tajnymi projektami, ale możemy mieć pewność, że autorzy nie rozwijają serii Dark Souls. Na szczęście uniwersum żyje również dzięki innym twórcom, którzy pracują właśnie nad między innymi karcianką.

Sympatycy serii Dark Souls mogą szykować się na kolejne atrakcje. Bandai Namco potwierdziło przygotowanie pełnoprawnej i licencjonowanej karcianki, dzięki której zainteresowani wezmą udział w czteroosobowej rozgrywce.

Bloodborne otrzyma kolejną piękną i drogą figurkę. Fani będą zachwyceni

Dark Souls: The Card Game to kooperacyjna karcianka dla maksymalnie czterech graczy, którzy muszą przedrzeć się przez zastępy wrogów, by zdobyć upragnione dusze oraz skarby. Tytuł jest adaptacją gry From Software, która zawiera bazowe elementy znane z serii Japończyków – bohaterowie odpoczywają przy ogniskach, a kluczem do sukcesu jest szybka analiza i przystosowanie do ataków wrogów, z których każdy posiada niepowtarzalny system walki.

Produkcja trafi do zainteresowanych graczy w przyszłym roku, ale zamówienia przedpremierowe można składać wyłącznie do 25 sierpnia. Zainteresowani gracze muszą przygotować około 150 zł, a klienci otrzymają ponad 400 kart (startowe, przedmioty, wytrzymałości, wrogów i bossów).

Twórcami propozycji jest studio Steamforged Games, autorzy planszowej gry Dark Souls. Prezentację propozycji zobaczycie poniżej, jednak jest to oczywiście tylko wstępny zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dark souls: the card game informacja prasowa

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme