SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 18:04
F1 2017. Gameplay w rzęsistym deszczu prezentuje ucztę dla fanów Formuły 1
955V

F1 2017. Gameplay w rzęsistym deszczu prezentuje ucztę dla fanów Formuły 1

Codemasters zdecydowało się na wielką prezentację F1 2017. Twórcy opublikowali blisko 50 minutowy materiał, na którym zainteresowani sprawdzą czysty gameplay przedstawiający najlepsze elementy nadjeżdżających wyścigów.

Formuł 1 ma w Polsce wielu fanów, którzy wciąż czekają na pozytywne informacje od Roberta Kubicy, ale zanim znany kierowca trafi na tor i zawalczy o punkty, my będziemy mogli zapoznać się z najnowszym tytułem Codemasters.

F1 2017. Zwiastun trybu kariery zachęca do „najbardziej kompletnej gry o F1 w historii”

„Mistrzowie Kodu” postanowili pochwalić się sporym materiałem. Firma dotychczas pokazywała małe urywki, ale najnowszy gameplay przedstawia czystą rozgrywkę i trwa prawie 50 minut. Co ważne, w tym czasie oglądamy jeden wyścig, który przedstawia samą esencję pozycji Brytyjczyków.

Przed Wami cały przejazd po belgijskim Circuit de Spa-Francorchamps, a w trakcie zmagań swoje umiejętności prezentuje jeden z deweloperów, który jednak nie może liczyć na przyjemną zabawę w każdym stopniu, ponieważ wyścig rozpoczyna się w rzęsistym deszczu.

Pogoda oczywiście wpływa na prowadzenie bolidu i nawet w trakcie materiału dostrzeżecie fragmenty, w którym twórca ma skromne problemy z opanowaniem maszyny. Trzeba jednocześnie zaznaczyć, że tytuł wygląda świetnie.

Gra Codemasters zadebiutuje na rynku 25 sierpnia.

Materiał: F1 2017 GAMEPLAY

Źródło: YouTube.com

Tagi: codemasters f1 2017 gameplay

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
F1 2017
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 25.08.2017
  • Napisy
  • od lat 3 online
Miesięcznik PSX Extreme