Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.08.2017 12:39
Ni no Kuni II. Piękna edycja kolekcjonerska zawiera ruchomą wystawkę z figurkami
884V

Ni no Kuni II. Piękna edycja kolekcjonerska zawiera ruchomą wystawkę z figurkami

Na Ni no Kuni II musimy niestety jeszcze trochę poczekać (gra trafi na rynek dopiero w 2018 roku). Już teraz jednak wydawca ujawnił śliczną edycję kolekcjonerską tego RPG.

Bandai Namco i Level-5 szykują naprawdę ciekawą edycję kolekcjonerską Ni No Kuni II. Znajdziemy w niej przede wszystkim figurki zamknięte w szklanym pojemniku. Cała obrotowa konstrukcja ma działać jak pozytywka, odgrywająca główny temat muzyczny Ni no Kuni II. Pudełko można eksponować z dwóch stron, co widać na zdjęciu w naszej galerii.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

To oczywiście nie jedyne atrakcje w tej fajnie zapowiadającej się kolekcjonerce. W pudełku znajdziemy też album z grafikami koncepcyjnymi Ni no Kuni II, dysk z materiałami "Making of", Przepustkę Sezonową, muzykę na płycie gramofonowej, steelbook oraz oczywiście samą grę.

Ni No Kuni II dostać też będzie można w edycji "Prince", w której otrzymamy płytę z mateirałami "Making Of", Steelbook oraz Przepustkę Sezonową.

Zdjęcia z rzeczonymi ogłoszeniami pojawiły się przez chwilę na profilu społecznościowym Bandai Namco i zostały szybko skasowane. Wygląda na to, że wydawca trochę zbyt szybko odsłonił swoje zamiary. W związku z tym nie posiadamy jeszcze informacji o cenach tych świetnie zapowiadających się pakietów.

Tagi: edycja kolekcjonerska ni no kuni ni no kuni ii

Nie przegap