Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.08.2017 12:55
Gra o Tron. Rekordowa popularność. Zwiastun 5 odcinka
1801V

Gra o Tron. Rekordowa popularność. Zwiastun 5 odcinka

Gra o Tron bije kolejne rekordy popularności. HBO chwali się fenomenalnymi wynikami swojego serialu fantasy.

Gra o Tron, bazująca na świetnych książkach dark fantasy Georga R.R. Martina bije kolejne rekordy popularności. HBO podało, że już ponad 30 milionów osób obejrzało premierowy epizod siódmego sezonu Gry o Tron.

Hellblade: Senua's Sacrifice zaskakuje. Twórcy oszukali graczy?

Odcinek Dragonstone zadebiutował w HBO z najwyższym wynikiem w historii tej stacji. W premierowym dniu pierwszy epizod obejrzało aż 16 milionów osób. Wystarczyły 3 tygodnie, by prawie podwoić ten rezultat.

W zasadzie trudno się temu dziwić. Serial Gra o Tron miał wzloty i upadki, ale ostatnie epizody, z 7 sezonu są znakomite. Twórcy wreszcie podnieśli tempo akcji, dobrze przemyśleli wszystkie sceny i do tego zapewnili nam wspaniałe zdjęcia i montaż. Seria dawno nie znajdowała się w tak dobrej formie.

W polskim HBO dziś nastąpi premiera 4 odcinka Gry o Tron. Kiedy obejrzycie już rzeczony epizod warto odpalić poniższy zwiastun, zapowiadający dramatyczne wydarzenia z 5 epizodu.

Aktualny, siódmy sezon Gry o Tron, skończy się wyjątkowo na 7 odcinku. Ostatni epizod będzie jednak dłuższy i potrwa ok. 80 minut.

Źródło: https://fansided.com/2017/08/02/game-of-thrones-season-7-premiere-ratings-record/

Tagi: film game of thrones george martin gra o tron hbo serial