SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2017 12:49
Titanfall 2 nie otrzyma już dodatków. Sprzedaż nie do końca zadowala twórców
1120V

Titanfall 2 nie otrzyma już dodatków. Sprzedaż nie do końca zadowala twórców

Nie mamy zbyt dobrych informacji dla fanów Titanfall 2. Wydawca nie jest zadowolony ze sprzedaży rzeczonej strzelaniny, co stawia pod znakiem zapytania dalsze losy marki.

Sprzedaż Titanfall 2 nie w pełni satysfakcjonuje wydawcę i studio Respawn. Popyt na strzelaninę jest mniejszy od prognoz. Temat postanowił skomentować Vince Zampella z Respawn. W rozmowie z GameSpot twóca powiedział, że sprzedaż Titanfall 2 powinna być wyższa.

"Gra sprzedała się nieźle, ale nie w takiej wysokości, w jakiej powinna. Może to w związku z bardzo zatłoczonym okresem wydawniczym, może w związku ze zbyt wysoką ceną. W każdym razie to było bardzo trudne okienko do wydawania naszej gry" - powiedział Vince Zampella.

Titanfall 2 faktycznie nie miało w momencie premiery lekko. Gra musiała konkurować z Battleffield 1 i Call of Duty: Infinite Warfare.

Szef Respawn powiedział, że ma nadzieję, żę marka będzie mogła być kontynuowana (najbliższą premierą jest Titanfall: Asasult, mobilny RTS, który trafi do dystrybucji 10 sierpnia).

"Pracujemy nad kolejnymi rzeczami z Titanfall - nie ogłaszamy jeszcze niczego, ale mamy już teraz kilka przygotowanych projektów - chociażby grę mobilną, która wyszła nam wspaniale i zapewnia superzabawę".

Respawn nie planuje wydawania kolejnych dodatków do Titanfall 2. "Chcemy pracować nad nowymi rzeczami" - powiedział szef studia.

Studio uczestniczy aktualnie w produkcji gry akcji TPP z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Niestety nie dysponujemy jeszcze żadnymi konkretami o tym projekcie.

Poniżej gameplay z Titanfall Assault.

Tagi: ea respawn sprzedaż titanfall 2

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Titanfall 2
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 28.10.2016
  • Pełna
  • od lat 16 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme