SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2017 15:04
Dreadnought. Otwarta beta zapowiedziana zwiastunem
476V

Dreadnought. Otwarta beta zapowiedziana zwiastunem

Kolejni deweloperzy decydują się na wielkie testy. Dreadnought możemy od dzisiaj sprawdzać na PlayStation 4, a Yager Development zdecydowało się zapowiedzieć atrakcje efektownym zwiastunem.  

Niemiecki Yager Development przygotował w 2012 roku Spec Ops: The Line, które choć nie porwało krytyków, to jednak zyskało uznanie u niektórych graczy. Twórcy następnie pracowali nad Dead Island 2, jednak w ostateczności projekt przejęło Sumo Digital.

Dreadnought w Encyklopedii PPE.pl

Studio jednocześnie kreowało Dreadnought, które mogą sprawdzać gracze na PlayStation 4. Twórcy zdecydowali się na betę – 3,9GB pobierzecie z tego miejsca. W tym wypadku nie musicie wysyłać jakichkolwiek zgłoszeń, ponieważ autorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do zabawy.

Dreadnought to sieciowy symulator statków kosmicznych, który został osadzony w brutalnym świecie. Państwa walczą ze sobą w międzygalaktycznych wojnach, a zadaniem gracza jest wcielenie się w jednego z dowódców potężnego statku i wykonywanie podjętych zleceń. Zawodnicy nie podlegają jednak jednej ze stron konfliktu, ponieważ są najemnikami.

Tytuł w swoim czasie znajdował się w fazie zamkniętych testów i już tam zebrał sporo pochwał, lecz nie jest raczej sporym zaskoczeniem, że ten gatunek zadowoli raczej zamknięte grono odbiorców. Tak o grze w ubiegłym miesiącu pisał nasz czytelnik Koczi:

„Moda na sieciowe walki maszynami bojowymi chyba się powoli kończy. Oczywiście World of Tanks czy Armored Warfare mają się dobrze i nic nie zapowiada ich nagłej śmierci. Chodzi mi o to, że w tym gatunku mamy już dwie wielkie rywalizujące ze sobą marki i sporo innych - mniejszych i większych - tytułów, które nawet nie otarły się o sukces tych gigantów. Po próbie detronizacji przez okręty czy samoloty przyszła pora na statki kosmiczne i tu właśnie dostajemy Dreadnought, które garściami czerpie z rozwiązań tych największych.”

Wrażenia z bety znajdziecie w tym miejscu. A na deser przedstawiam zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta dreadnought trailer yager development zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dreadnought
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 18 online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme