SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2017 17:32
Bohaterowie z Shadow Tactics: Blades of the Shogun
868V

Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Zwiastun przesycony taktyczną rozgrywką zachęca do opowieści

Już w tym tygodniu na konsolach debiutuje pozycja Mimimi Productions. Tytuł przepełniony taktyczną rozgrywką zainteresuje na pewno wielu fanów Commandosa, a najnowszy materiał uwypukla najważniejsze atuty gry.

Mimimi Productions w dniu prezentacji Shadow Tactics: Blades of the Shogun zapowiedziało przygotowanie na konsole. Długo musieliśmy czekać na przerzucenie kodu na PlayStation 4 i Xboksa One, ale już w tym tygodniu wszyscy zainteresowani rozpoczną przyjemną rozgrywkę.

Gameplay z Shadow Tactics: Blades of the Shogun

W Shadow Tactics: Blades of the Shogun gracze wcielają się w dzielnych samurajów, którzy muszą opanować sytuację w Kraju Kwitnącej Wiśni. Gra jest inspirowana przywołanym we wstępie Commandosem, więc podczas misji mamy do dyspozycji kilka postaci różniących się od siebie umiejętnościami i musimy dokładnie planować każde działanie.

Tytuł w ubiegłym roku zadebiutował na komputerach osobistych, gdzie zgarnął oceny na poziomie 85%. W produkcji zainteresowani gracze otrzymają długą opowieść, która wyrwie z ich życia przynajmniej 25 godzin.

Jeszcze w tym tygodniu na portalu przeczytacie naszą recenzję  Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Od siebie mogę teraz dodać, że wersja konsolowa działa naprawdę dobrze, a kontrola na padzie nie sprawia większych problemów.

Materiał: Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Gameplay Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: