SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2017 21:10
Shadow Tactics: Blades of the Shogun na PlayStation 4 i Xbox One w pudełkach
1060V

Shadow Tactics: Blades of the Shogun na PlayStation 4 i Xbox One w pudełkach

Shadow Tactics: Blades of the Shogun jest jedną z największych niespodzianek ostatnich miesięcy 2016 roku. Gra zebrała fantastyczne oceny na komputerach osobistych i teraz mogę z uśmiechem na ustach zapowiedzieć, że tytuł trafi do pudełek również na PlayStation 4 i Xboksa One.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun może pochwalić się średnią ocen na poziomie 85%. Jest to naprawdę fantastyczny wynik i według dziennikarzy z całego świata produkcja jest naprawdę przyjemną strategią, która spodoba się wszystkim fanom Commandosa.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun w Encyklopedii PPE.pl

Mimimi Productions zapowiadając pozycję potwierdziło przygotowanie wersji na PlayStation 4 i Xboksa One, ale w pierwszej kolejności studio skupiło się na komputerach osobistych. Gracze na PC grają już od grudnia, więc wkrótce możemy oczekiwać konkretnych szczegółów dotyczących konsolowego wydania.

Pierwsze informacje opublikowało na Twitterze Kalypso Media – wydawca zapowiedział wrzucenie Shadow Tactics: Blades of the Shogun do pudełek w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Twórcy jednocześnie zapowiedzieli na Facebooku, że prace nad konwersją trwają i wkrótce poznamy datę premiery.

Jeśli obawiacie się, czy Shadow Tactics: Blades of the Shogun nadaje się do rozgrywki na padzie, to mogę Was uspokoić – kilku znajomych poznało całą opowieść na PC za pomocą kontrolera do Xboksa 360. Autorzy podobno odrobili zadanie domowe.

Materiał: Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Gameplay z twórcami gry

Źródło: Twitter.com

Tagi: Mimimi Productions playstation 4 Shadow Tactics: Blades of the shogun xbox one