Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 16:11
Hellblade: Senua's Sacrifice. Gameplay pokazuje ucieczkę z płonącej wioski
1275V

Hellblade: Senua's Sacrifice. Gameplay pokazuje ucieczkę z płonącej wioski

Nie musimy już dłużej czekać na małe fragmenty rozgrywki z Hellblade: Senua's Sacrifice. Twórcy ponownie pozwalają spojrzeć na dłuższy materiał, który ukazuje „głosy w głowie”, a jednocześnie pozwala spojrzeć na kilka ładnych widoków.

Ninja Theory małymi krokami przygotowuje się na wielką premierę Hellblade: Senua's Sacrifice. Twórcy w przeciągu ostatnich miesięcy nie męczyli nas nadmierną liczbą fragmentów pokazujących poczynania głównej bohaterki, ale przed samym debiutem możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Hellblade: Senua's Sacrifice w 60 FPS-ach na PlayStation 4 Pro!

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na ciekawą mechanikę związaną z runami – po dotknięciu takowej bohaterka przechodzi przez „bramę” i rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Podczas oglądania filmu pamiętajcie o dobrym nagłośnieniu – twórcy ponownie pokazują element związany z chorobą psychiczną.

Dziennikarz IGN miał okazję spędzić z tytułem sporo czasu i choć określa walkę jako „łatwą”, to jednak zmagania są podobno satysfakcjonujące. Rywalizacja polega oczywiście na odpowiedniej reakcji i atakowaniu rywali w wyznaczonym momencie.

Na plus można zaliczyć spójną oprawę, która świetnie pasuje do przedstawionego świata…  

Materiał: Hellblade: Senua's Sacrifice - gameplay 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory