Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 15:02
Zombie z Call of Duty: WWII
1933V

Call of Duty: WWII z najstraszniejszym i najlepszym trybem zombie w historii

Tryb zombie towarzyszy serii Call of Duty od dobrych kilku lat. Autorzy ostatnich części odeszli od koncepcji strachu na rzecz najróżniejszych dziwactw, ale w przypadku Call of Duty: WWII mamy otrzymać najstraszniejszy i najlepszy wariant w historii uniwersum.

Sledgehammer Games w dość nietypowy sposób celebrowało prezentację trybu zombie z Call of Duty: WWII. Autorzy przez kilka tygodni zapowiadali wydarzenie, a przed imprezą w Sieci pojawił się niedokończony zwiastun. Mimo to twórcy obiecują wyjątkowe wrażenia.

Call of Duty: WWII z wojennym zestawem. Gruby pakiet dla największych fanów

Na temat produkcji wypowiedzieli się Cameron Dayton (dyrektor kreatywny w Sledgehammer Games) oraz Jon Horsley (dyrektor do spraw rozwoju w Activision), którzy są pewni, że nadciąga coś wyjątkowego.

Dayton zapowiedział najstraszniejszy tryb zombie:

„Sądzę, że jest to bez wątpienia najstraszniejszy tryb zombie w historii. To doskonałe połączenie technologii, talentów, pracy oraz publiczności, która myślę, że jest gotowa na coś przerażającego. I mogę nawet polecić coś graczom – nie wyłączajcie światła!”

Wtórował mu Horsley, który jednak podkreślił, że autorom udało się stworzyć świetną atmosferę zaszczucia, ponieważ gracz nigdy nie jest pewien, z której strony zaatakują przeciwnicy, czy też gdzie znajdują się współtowarzysze broni. Sledgehammer Games stworzyło podobno mocną, straszną i najlepszą historię w trybie zombie, która ma zadowolić wielu graczy.

Tagi: Activision Call of Duty: WWII gameplay Sledgehammer Games