Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 19:58
Xbox One X trafi do sprzedaży z telewizorami 4K HDR
3657V

Xbox One X trafi do sprzedaży z telewizorami 4K HDR

Wiele na to wskazuje, że Microsoft chce zadbać o najdrobniejsze detale w przypadku premiery Xboksa One X. Firma ma nawet przygotować specjalne pakiety zawierające konsolę z odpowiednim telewizorem.

Od premiery PlayStation 4 Pro pojawia się wciąż jedno pytanie: „który telewizor wybrać?”. Microsoft chce pomóc klientom i na rynku mają pojawić się specjalne zestawy.

Xbox One X. Lista „ulepszonych” gier wygląda imponująco!

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że Microsoft oficjalnie nie rozpoczął jeszcze zbierania zamówień przedpremierowych na Xboksa One X. Amerykanie pracują nad „niespodziankami”, które mają zadowolić klientów wyczekujących na najpotężniejszą konsolę w historii.

Jeden z fanów korporacji z Redmond zapytał na Twitterze szefa marki Xbox, czy możemy oczekiwać zestawów Xboksa One X z odpowiednim telewizorem 4K/HDR? Phil Spencer odpowiedział jednoznacznie:

„Tak, widzieliście niektóre z Xboksem One S i jestem pewien, że zobaczycie takie z Xboksem One X.”

Trudno powiedzieć, czy pakiety trafią również na Stary Kontynent, jednak Microsoft chce mieć pewność, że każdy zainteresowany będzie odpowiednio przygotowany na odbieranie treści z Xboksa One X, więc może i w Europie pojawią się wielkie pudełka?

lucjan, dzięki!

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft Phil Spencer xbox one x