SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2017 09:22
Persona 5. Powstaje serial, mamy pierwszy zwiastun
591V

Persona 5. Powstaje serial, mamy pierwszy zwiastun

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy anime, które niedługo stanie się absolutnym hiciorem. W końcu nie może być inaczej w przypadku IP, które zostało niedawno obwołane przez czytelników Famitsu najlepszym role-playem w historii. Mowa oczywiście o Persona 5.

Popularność Persona 5 cały czas rośnie (gra sprzedała się już w liczbie ponad 1,8 mln egzemplarzy na całym świecie). Sega zamierza kuć żelazo póki gorące i zaoferować fanom tej świetnej marki animowaną atrakcję w postaci serialu.

Właściciel Atlus nawiązał współpracę ze studiem A-1 Pictures, które ma przygotować animowany serial na 2018 rok. Póki co ujawnieni zostali tylko aktorzy, którzy podłożą głosy pod poszczególne postacie. To sprawdzona grupa profesjonalistów, która odpowiadała za wyśmienity japoński dubbing w grze.

Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków znajdzie się w tej adaptacji Persona 5. Studio A-1 Pictures powinno idealnie poradzić sobie z powierzonym zadaniem. W końcu pracownicy tej firmy mają na koncie jeden z najładniejszych i najlepiej zrealizowanych seriali animowanych ostatnich lat, czyli Your Lie in April z 2014 roku.

Poniżej pierwsza zajawka Persona 5: The Animation. Niestety nie podano jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego odcinka, co ma nastąpić w 2018 r.

 

Tagi: anime atlus deep silver japonia persona 5 serial tv

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Persona 5
  • Platformy:  PS4   PS3 
  • Data premiery - Polska: 04.04.2017
  • Nie
  • od lat 16 wulgarny język hazard przemoc
Miesięcznik PSX Extreme