Konrad Adamczewski Konrad Adamczewski 11.04.2010 11:23
Lady Gaga wystąpi w Bodycount?
689V

Lady Gaga wystąpi w Bodycount?

Jak już wiecie, choćby z zapowiedzi z PE#152, Bodycount to nowa produkcja ojców doskonałego Black i ma być duchowym następcą tamtego shootera FPP. Wiecie też pewnie, kim jest lubiąca skandaliki i dziwne stroje Lady Gaga, bo ją to nawet Ściera kojarzy. A co ona ma współnego z nadchodzącym tytułem od Codemasters?xxxxx
 


Producent gry Stuart Black nie ukrywa, że bardzo ceni dokonania gwiazdki pop i inspirują go jej występy. Ba, twórczość kontrowersyjnej piosenkarki ma nawet wpływ na ekipę tworzącą grę. "Lady Gaga wywróciła świat muzyki pop do góry nogami. Jesteśmy pewni, że nikt nie zrobił jeszcze shootera inspirowanego jej osobą. Byłoby cudownie, gdy Gaga zgodziła się zagrać jaką epizodyczną rolę w Bodycount. Karabiny, dziewczyny i Lady Gaga. Jeśli to nie jest shooter z potencjałem, to sam już nie wiem co to może być" - przyznał rozemocjonowany Black.


Hmmmm.... póki co na screenach, które udostępnił producent, nie widzę żadnych kobitek, ale jedynie duże spluwy i masę zniszczalnego otoczenia, więc nie wiem gdzie tu miejsce dla Lady Gagi. Ale producenci pewnie wiedzą lepiej, zatem zobaczymy, co wyjdzie z tego, jakby nie było niekonwencjonalnego, pomysłu.

Tagi: