Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 19:34
GTA VI nie powstaje? Aktor musi się tłumaczyć
2828V

GTA VI nie powstaje? Aktor musi się tłumaczyć

Jednym z najgorętszych tematów tygodnia była bez wątpienia informacja zawarta w CV jednego z aktorów, który podobno pracował nad nowym tytułem Rockstar. Po serii artykułów rozsianych po całym świecie, Tim Neff wystosował oficjalny komunikat.

Rockstar oficjalnie pracuje nad Red Dead Redemption 2, a jednocześnie mniejszy zespół wciąż rozwija GTA Online z Grand Theft Auto V. Dość niespodziewaną informacją było pojawienie się wzmianki o kolejnej gangsterskiej przygodzie, która mogłaby znajdować się nawet w zaawansowanej fazie produkcji.

Grand Theft Auto VI. Aktor twierdzi, że pracował już nad sesjami motion-capture

Informacja o „Grand Theft Auto VI” pojawiła się w CV niejakiego Tima Neffa. Mężczyzna ma spore doświadczenie przy sesjach motion capture, ponieważ pracował nad między innymi Red Dead Redemption 2.

O jego Curriculum Vitae rozpisywały się media z całego świata, więc facet bardzo szybko wydał stosowne oświadczenie:

„Głównym problemem jest fakt, że ja nawet nie mam konta na BreakdownExpress, więc nie wiem, kto to przygotował.”

BreakdownExpress to oczywiście witryna, na której znalazło się wspominane CV. Wielu aktorów przedstawia na jej łamach swoje doświadczenie, chcąc tym samym zainteresować swoją osobą przyszłych pracodawców.

Sytuacja jest dziwna i możemy ją rozumieć dwojako – albo faktycznie ktoś zrobił Neffowi psikusa (tylko po co?), albo facet odebrał telefon od Agnieszki z Rockstar, której nie spodobała się setka informacji na temat GTA VI. Wybierzcie, w którą wersję wierzycie.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: grand thef auto vi GTA VI Rockstar