Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 20:00
FIFA 18 i szybkie zmiany. Gameplay ujawnia nową mechanikę
3168V

FIFA 18 i szybkie zmiany. Gameplay ujawnia nową mechanikę

EA Sports zdecydowało się zaprezentować jedną z nowych funkcji, którą pewnie często wykorzystamy podczas rozgrywki w FIFA 18. Autorom udało się w końcu dodać do pozycji szybką zmianę i najnowszy materiał prezentuje innowację.

Informacje o szybkiej zmianie pojawiały się już od dobrych kilku miesięcy. Według przecieków funkcja miała już nawet trafić do FIFA 17, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy pełnoprawną prezentację.

PlayStation 4 Pro i FIFA 18. Sony prezentuje nowe zestawy

Szybka zmiana w FIFA 18 pozwoli zawodnikowi, który aktualnie nie znajduje się w posiadaniu piłki zmienić jednego z piłkarzy. Wystarczy tylko kliknąć R2/LT, zatwierdzić decyzję, a już po wznowieniu przez bramkarza meczu, nowy napastnik może strzelać efektowne gole.

Szkoda jedynie, że zmianę należy na początku „zapowiedzieć” w menu przed rozpoczęciem spotkania. Zdecydowanie lepiej wyglądałoby to, gdyby po kliknięciu R2 pojawiały się dwie zakładki – kogo za kogo.

Mimo to jestem pewien, że wielu graczy skorzysta z tej propozycji. To oczywiście tylko drobnostka, ale jak widać autorzy dbają o nawet takie detale. Teraz tylko musimy zaczekać na prezentację „zmian w obronie”, bo trudno sobie wyobrazić, by deweloperzy nie zdecydowali się na mocne przebudowanie defensywy po tych wszystkich nowościach stworzonych w ataku.

Jeśli Tweet Wam nie działa - zobaczycie go tutaj.

 

Źródło: Twitter.com

Tagi: