Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 16:38
World War 3 na gamescom 2017
1012V

World War 3 na gamescom 2017. Gliwiczanie zaprezentują swoją kolejną grę

The Farm 51 zakończyło prace nad Get Even, więc deweloperzy mogą skupić się na kolejnym wyzwaniu. Studio już w Kolonii zaprezentuje World War 3, które zmierza na komputery osobiste.

O World War 3 pierwszy raz usłyszeliśmy w styczniu ubiegłego roku. Autorzy jednak tylko i wyłącznie zapowiedzieli projekt, ponieważ niemal cały zespół z Gliwic zajmował się dokończeniem prac nad Get Even.

Pierwsze informacje o World War 3

World War 3 to sieciowa strzelanka, która ma zaoferować unikalną, taktyczną rozgrywkę, a zarazem oferując najwyższą grywalność oraz autentyczne doświadczenie. Podczas misji wcielimy się w żołnierzy z całego świata, a w trakcie wydarzeń bez problemu wskoczymy w nowoczesne maszyny.

Studio w dniu ujawnienia tytułu zapowiadało współpracę z wojskowym przemysłem zbrojeniowym, dzięki któremu produkcja zaoferuje wyjątkowe wrażenia dla wszystkich fanów mocnych shooterów. World War 3 ma zaoferować realistyczną grafikę oraz świeże pomysły – studio w swoim czasie zapowiadało innowacyjne mechanizmy wpływające na interakcje zawodników.

Brzmi dobrze? Oczywiście na konkrety musimy zaczekać, jednak The Farm 51 potwierdziło przyjazd do Kolonii, gdzie mamy otrzymać pierwsze szczegóły dotyczące projektu. Po Get Even na pewno będę przyglądał się World War 3, ale muszę zobaczyć produkcję w ruchu…

Nasza ekipa już szykuje się na gamescom, więc możecie mieć pewność, że przedstawimy na portalu informacje zaprezentowane w Niemczech.

Źródło: http://wccftech.com/thefarm51-world-war-3-multiplayer-fps/

Tagi: gamescom gamescom 2017 get even The Farm 51 World War 3