Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 14:36
PlayStation 4 20th Anniversary Edition i oświadczyny. Nietypowy sposób na sprzedaż konsoli
3790V

PlayStation 4 20th Anniversary Edition i oświadczyny. Nietypowy sposób na sprzedaż konsoli

W 2015 roku Sony świętowało 20-lecie istnienia marki PlayStation i z tego powodu przygotowano specjalną edycję PlayStation 4. Maszyna nie trafiło do sprzedaży, ale wielu graczy mogło wygrać sprzęt w licznych konkursach. Jedno z takich pudełek trafiło do szczęśliwca, który musi się teraz pozbyć urządzenia.  

Specjalne wydanie konsoli cieszyło się w swoim czasie ogromną popularnością. Egzemplarz z numerem „00001” został sprzedany przez Sony za przeszło 129 tysięcy dolarów. Również w Polsce niektórzy kupowali urządzenia i jednym z takich szczęśliwców okazał się bohater tej wiadomości.

PlayStation Plus sierpień 2017. Oficjalna lista gier

Na Allegro pojawiła się PlayStation 4 20th Anniversary Edition, które każdy zainteresowanym może wylicytować. Szczęśliwy posiadacz musi pozbyć się sprzętu, bo jak sam podał „trzeba obdarować swoją drugą połówkę pierścionkiem”.

Cel szczytny, bo jak się okazuje, kobieta również dołożyła się do interesu i pomogła postawić cacko w salonie. Teraz jednak nadszedł moment smutnego pożegnania, które ma drugie dno… Aukcja jest jednocześnie „nietypową formą oświadczyn”, bo gdy Kinga zobaczy informację, przeczyta wymowne słowa:

„Kinga, wyjdziesz za mnie?”

Facet zapewnia, że sprzęt prezentuje kolekcjonerską jakość, a na urządzeniu ograno wyłącznie kilka ekskluzywnych pozycji. Szczegóły aukcji znajdziecie tutaj.

PlayStation 4 Aukcja i Oświadczyny

Źródło: http://www.pssite.com/news/57916/oswiadczyny-na-allegro-z-limitowanym-ps4-w-tle.html

Tagi: aukcja humor playstation 4 sony