Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 20:30
Dead Alliance. Otwarta beta wystartowała, a trailer zapowiada atrakcje
950V

Dead Alliance. Otwarta beta wystartowała, a trailer zapowiada atrakcje

W ostatnich tygodniach gracze mogą sprawdzać najróżniejsze produkcje. Twórcy Dead Alliance zdecydowali się zachęcić do swojej gry nowym zwiastunem, który skupia się na elementach rozgrywki.

W maju Illfonic zapowiedziało nową grę. Studio nadal nie zakończyli prac nad Friday the 13th: The Game, ale już bez problemu zapraszają zainteresowanych do sprawdzenia nowego tytułu.

Pierwsze informacje o Dead Alliance

Testy Dead Alliance właśnie wystartowały. Gracze mogą pobrać pliki z PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam i sprawdzić pozycję, która jest nastawiona na sieciowe strzelanie – beta zostanie zakończona 31 lipca. Studio zdecydowało się ubarwić zmagania i na mapach obok innych graczy pojawiają się biegajcie truposze.

Przeciwnicy sterowani przez sztuczną inteligencję mogą służyć jako typowe mięso armatnie, jednak autorzy podkreślają, że przygotowane miejscówki pozwalają wykorzystywać zombie do różnych krwawych akcji.

Dead Alliance wskoczy do sklepów 29 sierpnia i będzie kosztować 169,99 zł. W dniu premiery klienci otrzymają dostęp do wielu trybów, wśród których można wyróżnić: Team Deathmatch, Free for All, King of the Hill, Capture and Hold, Attrition (MOBA) czy też Solo Survival.

Poniżej zobaczycie zwiastun, który może zachęcić niektórych do wypróbowania tytułu. Pliki pobierzecie z następujących odnośników:

Tagi: beta Dead Alliance Illfonic trailer zwiastun