Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 16:07
Gran Turismo Sport. Gameplay z trybu kariery w 4K i 60 fps
2646V

Gran Turismo Sport. Gameplay z trybu kariery w 4K i 60 fps

Koniec wyczekiwania na wielkie materiały z Gran Turismo Sport. Twórcy są gotowi na wielki debiut, więc możemy spojrzeć na tonę rozgrywki. Wielki tytuł już wkrótce nadjedzie na PlayStation 4.

Gran Turismo Sport to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w katalogu Sony. Tytuł miał pierwotnie zadebiutować w ubiegłym roku, ale autorzy potrzebowali znacznie więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Nissan GT-R controlled by... DualShock 4

Jeszcze do niedawna Polyphony Digital przedstawiało Gran Turismo Sport jako tytuł zawierający głównie rozgrywkę dla fanów sieciowych wrażeń, ale po licznych negatywnych komentarzach, studio zdecydowało się rozbudować karierę. Na początku każdy kierowca będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w szkole oraz podczas specjalnych misji.

Autorzy przygotowali sporo różnych wyzwań, które mają nauczyć graczy odpowiedniego wchodzenia w zakręty i wykorzystywania wszystkich atutów samochodów. Warto jednak zwrócić uwagę, że podczas zabawy nie będziemy tylko i wyłącznie pokonywać wyznaczone trasy, a przykładowo za pomocą samochodu „zbijemy” kręgle.

Na kolejnych materiałach zobaczycie między innymi Photo Mode. Japończycy już wcześniej potwierdzili stworzenie rozbudowanego trybu zdjęć, dzięki któremu zapiszemy, a zarazem odpicujemy najpiękniejsze ujęcia.

Na uwagę na pewno zasługuje również samo menu – twórcy nie zawiedli tworząc bardzo schludne, ale zarazem przystępne zakładki.  

Gran Turismo Sport - Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: